Yurtdışı Kargo Firmaları 0 554 173 0000

Yurtdışı Kargo Firmaları ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızda 0 554 173 0000

Yurtdışı Kargo Firmaları ,kargo şirketleri veya nakliye firmaları , özellikle İstanbul ‘ da yoğunlaşmışlardır.

Yurtdışı uçak kargo firmaları aynı zamanda İzmir , Ankara , Antalya , Adana ve Gaziantep‘ten kargo taşıması yapmaktadırlar.

Yurtdışı kargo potansiyeli olarak Bursa , Kocaeli, Kayseri , Konya , Denizli ve Manisa şehirlerimiz de dikkat çekmektedir.

Uluslararası Yerli Uçak Kargo Firmaları

THY Kargo başta olmak üzere, MNG , Pegasus , AtlasGlobal, Onur Air , Sunexpress ve ULS Kargo firmalarıdır.

THY Uçak kargo , Türkiye Hava Kargo marketinin yarısından fazlasını taşımaktadır. MNG ve ULS kargo havayolu olarak sadece kargo uçakları ile tüm dünyaya kargo hizmeti vermektedirler. Diğer yerli kargo taşıyıcıları kargo taşımada yolcu uçaklarını kullanmaktadırlar. THY Kargo dünyanın en büyük kargo uçağı filolarından birine sahiptir.

Uluslararası Yabancı Uçak Kargo Firmaları

Katar , Emirates ve Saudia pazardan ciddi pay alan Orta Doğulu kargo firmalarıdır. Avrupalı kargo firmaları içinde Lufthansa ve Airfrance kargo sayılabilir.

Ülkemizde 70 yakın havayolu uçmaktadır. Çoğunun kargo servisi THY kargonun servisleri karşısında zayıftır.

Yurtdışı Kargo Fiyatları

İstanbul en yoğun uçulan nokta olduğu için uçak kargo fiyatları da İstanbul merkezlidir. Diğer uçuş noktaları genellikle sadece THY tarafından hizmet verilen noktalar olup ithalat fiyatları yükselmektedir. İhracat fiyatları THY tarafından İstanbul ile aynı olmakla beraber , spot kargo fiyatları azdır.

THY Kargo dünyanın 300 noktasına aktarmasız uçuş yaptığı için hava kargo Türkiye pazarının lideri THY uçak kargo olup , fiyatlardaki dengeyi de  THY kargo fiyatları belirlenmektedir.

Uçak kargo nerede en yoğun

Uçak kargoları Türkiye çıkışlı en yoğun , Bişkek , Dubai , Almaty , Doha ,New York , Bağdat , Tel Aviv , Shanghai , Londra, Amsterdam , Hong Kong , Kuveyt ,  Şikago , Frankfurt , Taşkent , Riyad , Cidde , Cezayir , Los Angeles , Paris , 
Amman , Madrid , Seul , Kasablanca ve Kahire kargo uçuş noktaları.

Uçak kargo takip , telefon ve uçak kargo yurtiçi

İstanbul , Ankara , Antalya , Gaziantep , Isparta , Adana , İzmir , Muğla , Trabzon , Adıyaman , Antalya , Batman .

Bingöl , Bursa , Denizli , Diyarbakır , Elazığ , Erzincan , Hatay , Iğdır , Kars , Kastamonu , Kayseri , Kocaeli , Konya , Malatya.   Samsun , Sivas , Şanlıurfa , Şırnak , Erzurum , Tekirdağ , Van , Zafer , Amasya , Mardin , Balıkesir , Kahramanmaraş , Ağrı , Ordu , Siirt , Hakkari , Tokat , Çanakkale , Sinop havalimanlarından Yurtiçi Uçak Kargo hizmeti alabilirsiniz.

 

Uçak Özel Kargoları

Değerli kargolar, bozulabilir kargolar, Islak kargolar , Tehlikeli madde kargoları , Cenaze kargo , Canlı Hayvan kargo ve Ağır kargolar gibi öze taşımalar mevcuttur.

Kargo İletişim / Telefon

Uçak kargo personeli IATA kurallarına uygun olarak tüm aşamalarda gerekli önlemleri alır.

Uçak kargo taşımacılığı hakkında bilgi almak için 0542 2362361 nolu telefondan bizlere ulaşabilir veya kargo detaylarınızla birlikte (tonaj, ölçüler, mal cinsi vs.) info@ucakkargo.gen.tr eposta adresinden fiyat talebinde bulunabilirsiniz.

Size Yardımcı Olmamızı Kolaylaştıracak Kargo Detayları.

  • Nereden / Nereye ( hangi şehirden hangi şehire )
  • Tonaj, ( kaç kilo )
  • Ölçüler ( en , boy , yükseklik olarak )
  • Malın Cinsi ( kargonun korunması gereken ısı derecesi)
  • Paketleme detayı
  • Kurubuz ve poşet buz olup olmadığı
  • Kargonun Hazır Olacağı Tarih
Yurtdışı Kargo Firmaları | Yurtdışı Kargo Fiyatları | Yurtdışı Kargo şirketleri | Yurtdışı Kargo ücretleri | Yurtdışı Uçak Kargo Firmaları
Yurtdışı Kargo Firmaları | Yurtdışı Kargo Fiyatları | Yurtdışı Kargo şirketleri | Yurtdışı Kargo ücretleri | Yurtdışı Uçak Kargo Firmaları