Yurtdışı kargo 7/24 acil yardım

Yurtdışı kargo 7/24 acil yardım masası

Kritik ve zaman öncelikli gönderilerin hızlı bir şekilde taşınmasını sağlamak için lojistik sağlayıcı olarak yurtdışı kargo 724 , günün her saatinde mevcut olabilecek bir acil durum masası kurdu. Charter uçuş ve on board kurye taleplerini değerlendirmeye aldık.

Yurtdışı kargo, otomotiv lojistiği ve ısı kontrollü nakliye konusunda uzmanlığımız mevcuttur.

Küresel COVID-19 krizinin bir sonucu olarak, dünya çapındaki şirketler kesintili tedarik zincirleri ve düşük taşıma kapasiteleriyle karşı karşıya kalmaktadır ve bu da esnek nakliye çözümlerine olan ihtiyacı artırmaktadır. İstanbul’daki 7/24 yeni acil durum masası ile yurtdışı kargo, bu artan talebe cevap veriyor ve müşterilerine son derece kritik öneme sahip gönderiler için özel bir iletişim noktası sunuyoruz.

Her saniye önemli olduğunda, acil durum ekibimiz 24 saat boyunca müşterilerimiz için hizmete hazırdır. Bu şekilde acil gönderiler için anında kullanılabilirlik ve hızlı tepki süreleri sağlayabilir ve müşterilerimize en net teslim tarihleri sunarak karşılaştırma imkanı sunmaktayız.

İstanbul’da info@ucakkargo.gen.tr ve +905541730000 nolu whats app hattından teklif ve servis bilgisi alabilirler.

Komple uçak kiralama , part charter, time critical on-board-kurye alım ve teslimat, ekspres hizmetleri ve gümrükleme.

Tarifeli hava kargo taşımacılığı için güvenilir bir alternatif olarak, kargo uçağı kiralama , minivan seçenekleri ile Avrupa’ya hızlı servis sunabiliriz.

Gelişmiş acente ağı ile sınırlardaki ve havaalanlarındaki tüm gümrük formalitelerini yönetiriz.

Müşterinin gereksinimleri için en uygun uçak tipini, kapasitesini ve zamanlamasını bulmak için bir kaç alternatif charter seçeneği üzerinde çalıştıktan sonra, en uygun servise karar verilir.

Özellikle otomotiv fabrikaları üretime devam ederken, ihtiyaçları doğrultusunda özel uçak kiralama, hand carry ( uçak içi kuryeon board ) gibi bu pazardaki müşterileri için daha hızlı, kişiye özel hizmet sunmaktayız.

Tüm hava taşımacılığı çözümleri, bir sonraki uçuş hizmeti, uçak içi kurye veya “el taşıma” hizmeti yanı sıra  özel ekspres kamyonet ve ekspres kamyon çözümleri sunmaktayız.

YURTdışı kargo724 acil yardım