UÇAK KARGONUN MİSYONU VE VİZYONU 0542 2362361

Bu ihtiyaçları esnek çözümlerle ve en hızlı şekilde karşılyan Uçak Kargo, Hava kargo taşımaları olan şirketlere lojistik altyapısını düşük maliyetlerle sunuyor.

Hızla büyüyen hava kargo sektörü için yüksek performans, kesintisiz hizmet ve güvenilirlik, son dönemde daha fazla önem kazanıyor.

Türkiye’de kargo pazarı her yıl yaklaşık yüzde 7 oranında büyüyor. Özellikle internet kullanımının yaygınlaşması ve hizmet kalitesini yükseltecek, hızlı, güvenilir ve yüksek performanslı bir altyapı ihtiyacını ortaya çıkarıyor. Uçak Kargo olarak biz de hızla büyüyen bu talebi karşılamak için kullanıcılara ihtiyaç duydukları hızlı , güvenilir ve ekonomik çözümler sunarak yeii merkezimizde  kesintisiz ve en hızlı şekilde hizmet sağlıyoruz.

Ülke çapında, müşterilerimizin ihtiyacı olduğu anda, servis ve fiyat anlamındaki tüm gereksinimlerini geniş acenta ağı ve deneyimli ekibimizle  en iyi şekilde karşılıyoruz. Buna ek olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en şekilde hızlı cevap verebilmek ve onlardan gelecek talepleri karşılayabilmek adına ayrıca 0 542 236 236 1 numaralı çağrı merkezimizle kendilerine 7/24 sadece bir telefon uzaklıktayız” dedi.

Farklı sektörlerde yer alan müşterilerimizin artan talepleri , almış oldukları Uçak Kargo çözümleri ile yaşadıkları dönüşümün operasyon üzerindeki etkilerinden ve bunun müşteri memnuniyeti olarak yansımalarını görüyoruz.

Hizmet verdiği sektörlerde değişimin hızlı olması nedeniyle hava kargo hizmetinden yararlanan müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda yenilik sunabilmek adına sektörün lider firmalarından birisi olan Uçak Kargo çözüm ortaklıkları neticesinde, daha hızlı, daha güvenilir ve daha kaliteli hizmet vermeyi kendisine hedef edinmiştir.

 

apple icon