UÇAK KARGO FİYATLARI ARTABİLİR

UÇAK KARGO FİYATLARI artabilir derken aslında uçak kargo fiyatları artacak demek istiyoruz. Yazımızın devamında bunun gerekçelerini açıklayacağız.

UÇAK KARGO FİYATLARI ARTACAK

1- Denizyolu kargo fiyatları arttı. Özellikle 2017 yılı itibariyle ekipman eksikliği sebebiyle yada bize operatörlerin söylediği bu, konteyner fiyatları arttı. Özellikle Ortadoğu kargo fiyatları arttı. Burada da Arabistan kargo ilk sırada. Aslında son bir kaç yılda ciddi düşüş gösteren fiyatlar, 2016 yılında büyük bazı operatörlerin iflas etmesi ve bazı hatların kapanması sebebiyle 2017 yılına 2-3 yıl önceki fiyat seviyelerine geri döndü.

2- Ülkemiz çevresindeki siyasi ve güvenlik krizleri hava kargoya olan talebi arttırdı. Özellikle Irak kargo taşımacılığının hava kargo olarak 2017 yılında karşımıza çıktığını görüyoruz. Ayda neredeyse 1500 ton Bağdat kargo talebi görüldü Irak uçak kargo taşımacılığında.

3- 2015 yılında dip yapan http://ucakkargo.gen.tr/ucak-kargo-fiyatlari/uçak kargo fiyatları 2016 yılı itibariyle toparlanmaya başladı. E-ticaretteki talep artışını arkasına alan hava kargo, denizyolu taşımacılığındaki kaosuda iyi değerlendirip 2017 yılına rekorlarla girdi.

4- Hem Türkiye’de hem dünyada hava kargo talebi arttı. Hava kargo firmalarının karları aynı oranda artmadı. Petrol 2017 mayıs ayında yine tarihi dip seviyelerini görüyor 47 dolar civarında. 2 yıl önce ” all in rate ” ( herşey dahil ücret ) sitemine geçen hava kargo firmaları yeniden yakıt güvenlik ücreti uygulamasını gündeme getirecektir. Bu geliri arttırmanın bir yoludur. Petrol fiyatlarındaki artış otomatikman yakıt güvenlik ücreti olarak hava kargo fiyatlarına eklenecektir. Bu da uçak kargo fiyatları sabit kalmayacak demektir.

Yukarıda belirttiğimiz temel dört nedenden dolayı önümüzdeki günlerde yeni artışlar ve uygulamalar beklemekteyiz.

Uçak kargo olarak tüm hava kargo ve deniz kargo taşımalarınıza danışmanlık yapmaya talibiz. Sorularınıza en doğru ve ücretsiz cevaplar için bizimle iletişime geçiniz.

Aklınızda Bulunsun….

Uçak Kargo / Kurye

150 kilogramı aşmayan Fatura değeri 7500 avroyu geçmeyen ürünleri gümrükleme yapmadan taşıyabilmekteyiz.

Bu taşımacılık genel kargo sınıfında yapılmaktadır. Mikro ihracat yaparak gümrükleme yapmanıza gerek kalmamaktadır. Kapıdan kapıya hizmet vermekteyiz.

Uçak Kargo hakkında bilgi almak için whast app 0542 2362361 nolu telefondan bizlere ulaşabilir veya kargo detaylarınızla birlikte (kap ,kilo, ölçüler, mal cinsi vs.) info@ucakkargo.gen.tr eposta adresinden yardım talebinde bulunabilirsiniz

Size Yardımcı Olmamızı Kolaylaştıracak Kargo Detayları

  • Nereden / Nereye ( hangi şehirden hangi şehire )
  • Ağırlık ( kaç kap kaç kilo. Büyük parçalarda parça başı ağırlığı. Kurye olacaksa 30 kilogramı geçmemeniz tavsiye edilir.)
  • Ölçüler ( en , boy , yükseklik olarak.. Ölçüler önemlidir. Uzunluk 300 cm den uzun ve 160 cm den yüksek kargolar maliyeti arttırır. Kurye taşımalarında uzunluğu 170 cm fazla olan kargolarınız için teyid alınız )
  • Malın Cinsi ( taşınacak kargonun muhteviyatı . tehlikeli madde olup olmadığı , özel bir hizmet gerektirip gerektirmediği. Özel kargo taşımacılığı için ihracat / hava kargo önerilir)
  • Kargonun Hazır Olacağı Tarih
  • Gıda taşınacaksa, gıda sertifikası
  • Kimyasal taşınacaksa MSDS
UÇAK KARGO FİYATLARI bir telefon ve bir mail uzaklığında. whats app hattımızdan UÇAK KARGO FİYATLARI sorgulayabilirsiniz
UÇAK KARGO FİYATLARI hakkında 7/24 fiyat alabilirsiniz. Anlık ve dönemsel spot UÇAK KARGO FİYATLARI sorgulayabilirsiniz.

Acil UÇAK KARGO FİYATLARI – Hızlı UÇAK KARGO FİYATLARI – Express UÇAK KARGO FİYATLARI

Ülkeye kargo aracılığı ile gönderimlerde ulaşım süresi 1-2 gün olup, dosyalara 15-20, paketlere 25-50, kolilere ise büyüklüğüne bağlı olarak 25 ile 250 Euro arasında değişen fiyatlar uygulanmaktadır. Bu doğrultuda info@ucakkargo.gen.tr adresine e-posta atmanız yeterlidir. Whats hattımız +90 542 2362361 nolu telefondan da bizlere ulaşabilirsiniz.