Uçak Kargo Firmaları

Uçak Kargo Firmaları Hakkında Her Şey 0 554 173 0000

Uçak kargo firmaları , İstanbul Uçak kargo firmaları , Ankara Uçak kargo firmaları , Antalya Uçak kargo firmaları , Adana Uçak kargo firmaları , İzmir Uçak kargo Şirketleri ve Antep Hava kargo firmaları olarak konuşlanmışlardır.

Hava kargo firmaları

Uçak kargo şirketleri , Rusya kargo firmaları , Kazakistan kargo firmaları , Almanya kargo firmaları ,  Amerika kargo firmaları , Afrika kargo firmaları ve Avrupa kargo şirketleri olarak isimler almaktadırlar.

Uçak Kargo hakkında bilgi almak için 0542 2362361 nolu telefondan bizlere ulaşabilir veya kargo detaylarınızla birlikte (tonaj, ölçüler, mal cinsi vs.) info@ucakkargo.gen.tr elektronik posta adresinden fiyat talebinde bulunabilirsiniz

Yerli Kargo Firmaları Hava Kargo Yapan Firmalar Hakkında Size Bilgi Aktaralım,

THY Uçak Kargo

Yurtiçindeki 55 nokta dahil 300 den fazla uçuş noktasına uçak kargo taşımaktadır. İstanbul Atatürk Havalimanı ve İstanbul Sabiha Gökçen havalimanı THY uçak kargo fiyatları nın en yoğun kullanıldığı havalimanlarıdır.

THY Uçak kargo yolcu uçakları yanı sıra dünyanın belli başlı kargo uçağı işleten firmalarından birisidir. Türkiye çıkışlı veya varışlı uçakla taşınabilecek en büyük kargoları taşıyabilmektedir.

Pegasus Uçak Kargo

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı kargo çıkışları ile uçak kargo fiyatları ile rekabet yaratmıştır. Uçakları yığma yükleme olup parça başı 160kg dan fazla taşımamaktadır. 110x110x75 cm palet olarak alabileceği en büyük ölçüdür.

Atlas Global Uçak Kargo

İstanbul Atatürk Havalimanı çıkışları ile uçak kargo fiyatlarında rekabet yaratmıştır. Uçakları yığma yükleme olup parça başı 150kg dan fazla taşımamaktadır. 140x140x110 cm palet olarak alabileceği en büyük ölçüdür.

Yabancı Kargo Firmaları Hava Kargo Yapan Firmalar Hakkında Size Bilgi Aktaralım,

Katar Uçak Kargo

Katar Uçak Kargo , Türkiye’de 5 istasyona direk uçan tek yabancı havayoludur. Yolcu uçakları ve kargo uçakları ile hizmet vermektedir. İstanbul Atatürk Havalimanı ve Sbaiha Gökçen havalimanı en yoğun Katar uçak kargosu taşıdıkları noktalardır. Özellikle kargo uçakları ile büyük çaplı kargolar taşıyabilmektedir.

Emirates Uçak Kargo

Türkiye’ye geniş gövde yolcu uçakları ile uçan Emirates Uçak Kargo en fazla 160 cm yükseklikte kargolar taşıyabilmektedir. Türkiye’ye kargo uçağı ile uçmamaktadır.

MNG Uçak Kargo

MNG uçak kargo , sadece kargo uçaklarından oluşmaktadır. Taşınabilecek en büyük kargoları taşıyabilmektedir. MNG uçak kargo aynı zamanda dünyanın önemli charter kargo şirketlerinden bir tanesidir. İstanbul Atatürk Havalimanı üssüdür. Yabancı havayollarına kargo uçağı kiralama da yapmaktadır.

Silk Way Uçak Kargo

Azerbaycan merkezli uçak kargo firması hem İstanbul Atatürk Havalimanı hem de İstanbul Sabiha Gökçen havalimanı’nda iddialıdır. Geniş gövde ve kargo uçakları ile uçmaktadır.

Suudi Arabistan Uçak Kargo

Türkiye’ye geniş gövde yolcu uçakları ile uçan Suudi Arabistan Uçak Kargo en fazla 160 cm yükseklikte kargolar taşıyabilmektedir. Türkiye’ye kargo uçağı ile uçmamaktadır.

 

Uçak Kargo Firmaları | Uçak Kargo Fiyatları | Uçak Kargo Şirketleri | Uçak Kargo Ücretleri | THY Kargo ücretleri | THY Kargo Fiyatları uçak kargo şirketleri ankara yurtdışı uçak kargo firmaları rusya uçak kargo firmaları kazakistan uçak kargo firmaları uçak kargo firmaları uçak kargo yapan firmalar izmir uçak kargo şirketleri kargo uçak kiralama fiyatları hava kargo şirketleri listesi havayolu kargo taşıma şirketleri uçak kargo fiyatları yurtdışı hava kargo yapan firmalar
Uçak Kargo Firmaları | Uçak Kargo Fiyatları | Uçak Kargo Şirketleri | Uçak Kargo Ücretleri | THY Kargo ücretleri | THY Kargo Fiyatları