Turkish Cargo, Özel Kargolar İçin Küresel Hava Köprüsü Kurmaya Devam Ediyor

Turkish Cargo , 2020’nin ilk yarısında küresel pazar payının yüzde 3,9’dan yüzde 5,4’e yükseldiğini ve yüzde 67 oranında büyüdüğünü bildirdi. Havayolu şirketleri, oluşturdukları özel kargo operasyonları sayesinde bunun gerçekleştiğini ve küresel hava köprülerinin büyümesini hızlandırıyor.

Turkish Cargo, dünyayı kapsayan geniş uçuş ağının yanı sıra, özel kargo taşımalarında önemli bir lojistik çözüm ortağıdır. Özel kargo taşımacılığı operasyonları, ilaç, tıbbi ekipman, tehlikeli mal ve değerli kargo sevkiyatlarını içerir. Havayolu şirketi, 1 Şubat 2020-31 Ağustos 2020 tarihleri ​​arasında 30 bin ton ilaç ve 10 bin tona yakın tıbbi ekipman taşıdı.

Üç önemli Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği (IATA) sertifikası olan CEIV Pharma, CEIV Fresh ve CEIV Live Animal sertifikalarına sahip ilk hava kargo markası olan Turkish Cargo, çeşitli sıcaklık aralıklarına sahip özel kargo depolama odalarında yüksek standartlarda koruma sağlıyor. İstanbul ve Atatürk havalimanlarında toplam 3.500 m2 alana sahip tesislerinde.

Turkish Cargo, 2020 yılında dünyayı sarsan pandemiyle mücadele etmek için ihtiyaç duyulan aşının taşınması için gerekli tüm yeteneklere sahip olduklarını söylüyor. Turkish Cargo, sağlık ürünleri riskini yüksek hassasiyetle en aza indiriyor. aktif sıcaklık kontrollü Envirotainer ve CSafe konteynerler, elektrikli klima konteyneri Opticooler, Termal Dolly ve termal izolasyon özellikleriyle donatılmış bertaraf termal levhalar.

tc 18 b777 operation aerial wiew rgb