Turkish Cargo İç Hat Kargo Hizmetinde Güzel Haber

Turkish Cargo İç Hat Kargo Hizmetinde Güzel Haber

Turkish Cargo İç Hat Kargo Atatürk Havalimanı Kabul Ofisi tekrar hizmete girmiştir

Bugüne kadar İstanbul’dan iç hat kargo gönderilerinin ve teslimlerinin yapıldığı İstanbul Havalimanı (IST) ve Sabiha Gökçen Havalimanı’na (SAW) ilave olarak, Atatürk Havalimanı’ndan da kargo kabulüne başlandı.

 

Turkish Cargo Atatürk Havalimanı İç Hat Kargo Kabul Ofisi 01 Ağustos 2019 itibari ile tekrar hizmete girmiştir.

Böylelikle mesafe sebebiyle İstanbul Havalimanına Ulaşım sağlamayan Müşteriler , İç Hat gönderi işlemleri için  vakit kaybetmeden Türk Hava Yolları’nın Atatürk Havalimanında Kargo binasında bulunan İç Hat Kargo ofisinden yapabilecektir.

Hem İstanbul Havalimanı hem de Sabiha Gökçen Havalimanı için mesafelerin önemsendiği ve kargo bölümlerine ulaşamayan müşteriler alıştıkları Atatürk Havalimanı iç hatlar giden kargo bölümünden kargolarını gönderebilecekler.

 

Sadece Genel Kargo ve VUN ( Koruma gerektiren Kargolar, Pasaport, Elektronik Ekipman Vb. )  kabulünün yapılacağı ofiste, parça başına maksimum ağırlığı 149 kg Yükseklik Ebatı 80 Cm  sınırı getirilen kargolar, 08:00-22:00 saatleri arasında açık olan bu ofise gün içerisinden İstanbul Havaalanına 2 adet Ring araç (12:00 – 22:00 ) ile servis düzenlecektir.

 

Dünyadaki üretim ve ticaret merkezlerine ulaşım için en iyi bağlantıları sağlayan Turkish Cargo, kaliteli hizmet anlayışı ile sunduğu cazip olanakları müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak adına geliştirmeye devam ediyor.

 

Not: Kargo kabulü resmi tatil ve haftasonları yapılmayacaktır.

 

Turkish Cargo ve uçuş tarifeleri ile ilgili ayrıntılı bilgilere www.turkishcargo.com.tr web sitesinden ve +90 850 333 0777 numaralı Çağrı Merkezi’nden ulaşılabilirsiniz.

Bu taşımacılık genel kargo sınıfında yapılmaktadır.

Yurt dışı kargo veya yurt dışı uçak Kargo hakkında bilgi almak için whast app 0542 2362361 nolu telefondan bizlere ulaşabilir veya kargo detaylarınızla birlikte (kap ,kilo, ölçüler, mal cinsi vs.) info@ucakkargo.gen.tr eposta adresinden yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Size Yardımcı Olmamızı Kolaylaştıracak Kargo Detayları

  • Nereden / Nereye ( hangi şehirden hangi şehire )
  • Ağırlık ( kaç kap kaç kilo. Parça başı ağırlık fiyatı etkileyebilir.)
  • Ölçüler ( en , boy , yükseklik olarak.. Ölçüler önemlidir. Uzunluk 300cm den fazlası extra maliyet demektir )
  • Malın Cinsi ( taşınacak kargonun muhteviyatı . tehlikeli madde olup olmadığı , özel bir hizmet gerektirip gerektirmediği. Özel kargo taşımacılığı için ihracat / hava kargo önerilir)
  • Kargonun Hazır Olacağı Tarih
  • Gıda taşınacaksa, gıda sertifikası
  • Kimyasal taşınacaksa MSDS
Turkish Cargo İç Hat Kargo, Yurtiçi THY Kargo, uçak kargo
Turkish Cargo İç Hat Kargo ,Yurt içi THY Kargo Fiyatlandırma, Yurtiçi Uçak kargo, Türkiyede ki 55 şehire hızlı acil hava kargo gönderimi