THY Yurtiçi Uçak Kargo

THY yurtiçi uçak kargo hakkında her şeyi 0 554 173 0000 nolu telefondan öğrenebilirsiniz.

THY yurtiçi uçak kargo, yurtiçi uçak kargo ihtiyaçlarınıza en azından ücretsiz danışmanlık yapmayı hedeflemektedir.

THY yurtiçi uçak kargo, yurtiçi uçak kargo fiyatları , yurtiçi uçak kargo sorgulama , yurtiçi uçak kargo takip ve en önemlisi yurtiçi kargo uçak saatleri konusunda bizden bilgi alabilirsiniz.

Yurtiçi uçak kargo hizmeti

Türkiye’de uçulan 55 şehre 24 saat kesintisiz en hızlı yurt içi kargo hizmeti sunulmaktadır. Kargo veya gönderiniz havalimanından havalimanına verilen bu hizmet ile kargolarınız, zarflarınız; ilk tarifeli sefer ile varış noktasına iletilmektedir. Uçağın varışına istinaden gönderi alıcıya teslim edilir.

Yurtiçi uçak kargo fiyatları / yurtiçi kargo uçak kargo fiyatları

Yurt içi kargo ödemesi peşln yapılmakta olup karşı ödeme yoktur.

Gönderilerinin paketlemesi uçuşa uygun olmalıdır. Paketlemesi uygun olduğunda gıda veya taze meyve sebze de taşınabilmektedir.

Yurt içi kargo gönderiminde taşınacak ürünün ebatları , ölçüleri ve muhteviyatı önem taşır. Fiyat tamamen bu doğrultuda oluşur.

Yurtiçi kargo uçak saatleri

THY yurt içi kargo servisi sayesinde , gün içinde Türkiye’nin bir ucundan diğer ucuna 24 saat kesintisiz servis alabilmektesiniz.

Yurtiçi kargo uçak kargo

Yurt İçi Kargo Gönderimi düşünülenden çok kolaydır. Gönderiniz gerekirse adresinizden alınabilir. Gönderiler uçakların kargo bölümüne yüklenmekte olup varış noktasındaki kargo ofisinden teslim alınmaktadır.

Yurt içi kargo uçak filosu

Yurt içinde kargo uçuşları olmamakla birlikte, yurt içi gönderiler tarifeli yolcu uçaklarına yüklenmektedir. Yolcu uçaklarının kapasiteleri gittikçe artmaktadır. Hemen hemen bütün kargolar taşınabilmektedir.

Gönderiler uçuştan en az 2 saat 120 dakika önce uçuşa hazır edilmelidir. Bu süre içerisinde teslim edilmez ise bir sonraki uçağa teslim edilmektedir.

Uçak vardıktan hemen sonra gönderiler kargo teslim noktasına çekilir. Bu süreç gönderinin muhteviyatına göre 30 – 60 dakika arasında olabilmektedir.

Kargoları teslim edilirken kimin alacağı belirtiliyor. Teslim alacak kişi kimliği ile firma adına ise ilgili firma tarafından yetkili kılındığına dair ilmek için hangi antetli kağıda yazılmış bir yazı gerekmektedir.

 

Yurt içi uçakla kedi köpek gibi evcil hayvan da taşınabilmektedir. THY yurtiçi uçak kargo ile bozulabilir kargolar da taşınabilmektedir.

Yurtiçi uçak kargo iletişim

Tüm sorularınız için 0 554 173 0000 nolu telefon yada info@ucakkargo.gen.tr e-posta adresine ulaşabilirsiniz.

THY yurtiçi uçak kargo | Yurt içi uçak kargo | THY yurtiçi uçak kargo fiyatları | THY yurtiçi uçak kargo firmaları | THY yurtiçi uçak kargo saatleri
THY yurtiçi uçak kargo | Yurt içi uçak kargo | THY yurtiçi uçak kargo fiyatları | THY yurtiçi uçak kargo firmaları | THY yurtiçi uçak kargo saatleri