SUDAN KARGO 0 554 173 0000 UÇAK KARGO

SUDAN KARGO Hakkında Herşey Bu makalede

SUDAN KARGO ile ilgili olarak, Sudan Uçak Kargo ,Kargo Fiyatları ,Kargo Firmaları , Sudan’a kargo , hava kargo , Türkiye ile Sudan arasında taşıma ihtiyaçlarınıza cevap vereceğiz.

Türkiye Sudan nakliye bedeli, ekspres kargo , kargo fiyat hesaplama, kargo firması, Sudan uçak kargo fiyatları, Sudan evrak gönderimi, Sudan kargo göndermek.

Sudan’a Kargo göndereceklerin firma olma zorunluluğu yoktur.  Kurumsal veya Bireysel gönderiler de yapılabilir. Yine de Sudan kargo talebi yüksek bir ülke olmakla birlikte aynı zamanda zor bir ülkedir.

Sudan Kargo Firmaları

Türkiye’den Sudan’a kargo göndereceklerin en büyük seçeneği THY Kargo. Aktarmasız uçak tek sudan kargo firması THY Sudan Kargo. Ayrıca Thy kargo uçağı ile de hizmet vermektedir. Büyük ve ağır kargoların ilk seçeneği Thy Sudan Kargo olmaktadır.

Dubai, Kahire , Doha , Bahreyn, Abu Dabi ve Cidde üzerinden aktarmalı servislerde mevcuttur.

Saudia ve Emirates Hartum kargo uçuşları geniş gövde uçaklarla yapılmaktadır. Saudia ve Emirates kargo ile 110 -160cm yüksekliğindeki kargoları taşıyabilirsiniz. Ayrıca GulfAir de geniş gövde uçak ile uçmaktadır. Flydubai, Flynas ve Mısır kargo diğer servis veren başlıca hava kargo firmalarıdır.

Sudan Kargo Fiyatları

Sudan Uçak Kargo fiyatları , kilo başı 2,5 – 3 usd arasındadır. Kargonun ağırlığı , ebatları ve muhteviyatı fiyatı etkilemektedir. Bu fiyatlar tahmini ihracat fiyatlarıdır.

Sudan Kargo Uçuşları

Sudan’ın en önemli uçuş noktası Hartum Havalimanıdır.

Uçak Kargo hakkında bilgi almak için 0554 173 0000 nolu telefondan bizlere ulaşabilir veya kargo detaylarınızla birlikte (tonaj, ölçüler, mal cinsi vs.) info@ucakkargo.gen.tr eposta adresinden fiyat talebinde bulunabilirsiniz

Size Yardımcı Olmamızı Kolaylaştıracak Kargo Detayları

  • Nereden / Nereye ( hangi şehirden hangi şehire )
  • Ağırlık ( kaç kap kaç kilo. Parça başı 150 kilogramı geçen kargoların bilgisi verilmelidirr.)
  • Ölçüler ( en , boy , yükseklik olarak.. Ölçüler önemlidir. Uzunluk 300cm den fazla ve 150 cm yüksek kargolar için uyarmalısınız )
  • Malın Cinsi ( taşınacak kargonun muhteviyatı . tehlikeli madde olup olmadığı , özel bir hizmet gerektirip gerektirmediği. Özel kargo taşımacılığı için ihracat / hava kargo önerilir)
  • Kargonun Hazır Olacağı Tarih
  • Gıda taşınacaksa, gıda sertifikası
  • Kimyasal taşınacaksa MSDS

Sudan Hava Kargo

Sudan Hava Kargo ilgili her türlü bilgiye ulaşabileceğiniz internet sitemiz size hava kargo taşımaları , kuralları ve çözüm alanlarında da bilgi sahibi olabileceğiniz bir rehber niteliğindedir.

Sudan Gümrük Vergileri

Sudan’da gümrük vergileri devlet gelirleri içinde önemli bir yere sahiptir. Çok az yerli üretimin söz konusu olduğu ürünlerde dahi sektörü korumak amacıyla oldukça yüksek vergiler uygulanmaktadır. Gümrük vergilerinin hesaplanmasında, uygulanan referans fiyatları önem taşımaktadır. Farklı ülkelere farklı referans fiyatlarının uygulanması da söz konusu olabilmektedir. Bu durum gümrük vergilerinde farklılıklara yol açabilmektedir. Tarifelerle ilgili olarak mevcut mevzuata uymayan uygulamalarla da karşılaşılabilmektedir.

Gümrük vergilerine ilişkin bilgilere Sudan Gümrükler Genel Müsteşarlığı”nın internet sitesinden (www.customs.gov.sd) ulaşılabilmektedir.

Sudan Uçak Kargo hakkında bilgi almak için 0554 173 0000 nolu telefondan bizlere ulaşabilir veya kargo detaylarınızla birlikte (tonaj, ölçüler, mal cinsi vs.) info@ucakkargo.gen.tr eposta adresinden fiyat talebinde bulunabilirsiniz.

SUDAN KARGO | Sudan Uçak Kargo | Sudan Kargo Fiyatları | Sudan Kargo Firmaları | sudan kargo istanbul | sudan hava kargo | Hartum Kargo