Özel Yolcu Uçak Kiralama

Özel Yolcu Uçak Kiralama veya Satın Almak

Özel Yolcu Uçak Kiralama, iş jetleri Başarı ve zenginliğin sembolü olarak bilinir. Bugün bir çok iş adamının ve üst düzey yöneticinin seyahatlerinde tercih ettiği bir ulaşım aracı özel uçaklardır. Peki iş jetlerine erişimin en doğru yolu satın almak mı yoksa kiralamak mı?

Özel Yolcu Uçak Kiralama salt zenginliğin ve refahın sembolü olarak bilinseler de aslında birer iş makineleridir. Şöyle ki, günümüzün hıza bağımlı iş dünyasında, bir iş adamının en değerli varlığı zamanıdır. Zamanı doğru kullanabilen, kimsenin gidemediği yere giden, doğru zamanda doğru yatırımı yapan iş dünyasında başarıyı yakalar. İş jetleri de, sahiplerine  bu nedenle zaman ve dolaylı yoldan da para  kazandırmaktadır. Zamanın iş dünyasındaki önemini bilen iş adamları bu sebeple ya iş jeti kiralamakta ya da satın almaktadır.

Kiralamak Kolaydır

İş jetlerine erişimin en kolay yolu kiralamaktır. Nasıl ki ev almadan önce o semtte kirada oturmak bireye yatırım kararı hakkında bilgi sağlıyorsa , iş jeti kiralamak ve deneme uçuşu yapmak da aynı deneyimi sunar. Türkiye’de bir çok iş adamı sahip oldukları iş jetlerini kendi uçmadıkları vakitlerde kiraya vermektedirler. Kiralama ağı her ne kadar ABD’deki kadar geniş çaplı ve profesyonel olmasa da iş jetlerine erişim sağlaması açısından elzemdir. Özel hava aracı kiralama ağının çok gelişmiş olduğu ülkelerde, aynı zamanda bu amaca hizmet eden ‘’özel havacılık havalimanları’’ bulunur.

Ticari havayollarının bulunmadığı sadece özel havacılığa hizmet eden Londra Farnborough, Paris Le Bourget gibi havalimanlarında vardır. İş adamları arabalarıyla direk uçaklarının yanına gelebilmekte, valizlerini yükleyip anında uçabilmektedirler. Fakat Türkiye gibi özel havacılık altyapısının nispeten eksiktir. Hava-taksi sektörünün profesyonel anlamda gelişmediği ve iş havacılığının kurumsallaşmadığı ülkelerde istenilen zamanda hava aracı kiralamak her zaman mümkün olmaz.

Uçuşlar da İstanbul gibi büyük şehirlerde havalimanı trafiğinin yoğun olmasından ötürü çoğunlukla istenilen saatlerde gerçekleştirilememektedir. ABD’de hava aracı kiralaması alanında uzmanlaşan,  birden çok hava aracı tipinde geniş filoya sahip kurumsal hava taksi şirketleri müşterilerine 4 saat önceden bildirmek kaydıyla istedikleri yere gidebilecekleri hava aracını hazır edebilmektedir.

Özel Yolcu Uçak Kiralama için bizimle temasa geçebilirsiniz. 0 554 173 00 00  telefon hattımız ve e posta adresimiz info@ucakkargo.gen.tr

Özel Yolcu Uçak Kiralama | Charter Uçak Kiralama Fiyatları | Uçak Kiralama Fiyatları | Özel Uçak Kiralama | Uçak kiralama | THY uçak kiralama
Seyahat söz konusu olduğunda, özel jet gittikçe yaygınlaşan bir ulaşım modudur.