Ortadoğu Kargo Taşımalarında Artış Var

Ocak 2017’de Ortadoğu’daki taşıyıcıların Hava Kargo hacmi arttı

IATA hava kargo  raporunda, Ortadoğu ülkelerinin taşıyıcıların kargoları, Ocak 2017’de yıllık bazda% 8.4 artış gösterdi ve kapasite ise % 3.3 arttı.

Mevsim etkilerinden arındırılmış hava kargo hacmi, yılın ilk ayında Orta Doğu ile Avrupa arasındaki bir artışla desteklenmeye devam etti. Buna rağmen, büyüme, son on yılda yaşanan çift haneli oranların altında kaldı. Bu ayrıca , bölgenin başlıca taşıyıcıları tarafından sürdürülen ağ genişletmelerinde de bir yavaşlamaya karşılık geliyor.

Ortadoğu Kargo denince ilk akla gelen Dubai Kargo‘nun lideri Emirates , Katar Kargo‘nun lideri Katar Havayolları ve Abu Dabi Kargo‘nun lideri Etihad havayolları geliyor.

Bu üçlünün rakiplerinden bir tanesi de Thy kargo‘dur. Bu bölgeye aynı zamanda Suudi Arabistan havayolları, Ürdün Havayolları, Gulfair, Flydubai, Pegasus kargo ve Atlas kargo‘da taşıma yapmaktadır.

Teslimat sürelerinin 1 güne düştüğü , çok yoğun taşımaların gerçekleştiği ortadoğu varış noktalarında kapıdan kapıya yada havalimanından havalimanına ( limandan limana ) servis vermekteyiz.

 

Ortadoğu Kargo Talepleriniz için

Telefon:
0542 236 23 61
0212 693 35 08

Eposta:
info@ucakkargo.gen.tr

ORTADOĞU KARGO