Nepal Yurtdışı Kargo

Yurtdışına kargo

Özellikle yurtdışı ile çalışan firmalar, yurtdışına kargo gönderecekleri zaman bununla uğraşan bir firma aramaya başlar. Bu hizmeti veren kargo firmamız sizlere en uygun koşulları sunmaktadır. Kargolarınızı en kısa sürede alıcısına ulaştıran firmamız, hızlı ve güvenli taşımacılık hizmeti vermektedir. Yurtdışına kargo fiyatları için uzman personelimizle görüşerek bilgi alabilirsiniz. Yurtdışı ile ticari bağlantıları olan, ithalat ve ihracat işlemleri bulunan firmalar her zaman bu hizmete ihtiyaç duyar. Bireysel müşterilerde yurtdışında bulunan sevdiklerine bu şekilde ulaşmayı isterler. Firmamız her türlü ihtiyacınızda sizlere yardımcı olacaktır. Kargo göndermek isteyen herkese en uygun koşulları sunarız. Firmamızı arayın, uzman personelimizden tüm koşulları, fiyatları ve diğer konuları öğrenin.

Hava kargo fiyatları

Hava kargo alanında faaliyet gösteren firmamız her türlü ihtiyacınıza cevap verebilir. Bu sektörde talebin fazla olması nedeniyle hizmet veren firmaların artması nedeniyle,hava kargo fiyatları müşteriler lehinde düzenlenmiştir. Rekabet koşullarına uygun şekilde fiyatlandırma yapılmaktadır. Bu sektördeki hava kargo şirketleri kendi bünyesinde farklı fiyatlar uygulasa da, firmamızın uyguladığı fiyat politikası sizleri memnun edecektir. Hem hızlı hizmet veren, hem de güvenli uçak kargo hizmeti sunan firmamızın hizmetleri hakkında gereken bilgiyi çalışanlarımızdan alabilirsiniz. Kargolarınızın güvenli şekilde alıcına ulaşması için her türlü önlemi alıyoruz. Tüm işlemleri sizlerin adına yapıyor, en kısa sürede kargonuzu yerine ulaştırıyoruz. Arayın gereken bilgilerin hepsini öğrenin.

Uçak Kargo / Kurye

150kilogramı aşmayan Fatura değeri 7500 avroyu geçmeyen ürünleri gümrükleme yapmadan taşıyabilmekteyiz.

Bu taşımacılık genel kargo sınıfında yapılmaktadır.

Uçak Kargo hakkında bilgi almak için 0542 2362361 nolu telefondan bizlere ulaşabilir veya kargo detaylarınızla birlikte (tonaj, ölçüler, mal cinsi vs.) info@ucakkargo.gen.tr eposta adresinden fiyat talebinde bulunabilirsiniz

Size Yardımcı Olmamızı Kolaylaştıracak Kargo Detayları

  • Nereden / Nereye ( hangi şehirden hangi şehire )
  • Ağırlık ( kaç kap kaç kilo. Parça başı 30kilogramı geçmemeniz tavsiye edilir.)
  • Ölçüler ( en , boy , yükseklik olarak.. Ölçüler önemlidir. Uzunluk 250cm den fazla olamaz )
  • Malın Cinsi ( taşınacak kargonun muhteviyatı . tehlikeli madde olup olmadığı , özel bir hizmet gerektirip gerektirmediği. Özel kargo taşımacılığı için ihracat / hava kargo önerilir)
  • Kargonun Hazır Olacağı Tarih
  • Gıda taşınacaksa, gıda sertifikası
  • Kimyasal taşınacaksa MSDS