Nepal Hava Kargo

Kargo uçak kiralama

Taşıtmak istediğiniz kargolarınız için, kargo uçak kiralama hizmeti alabilirsiniz. Bu konuda yeterim kadar bilgi sahibi değilseniz, öncelikle bu hizmeti veren firmalarla iletişime geçmelisiniz. Bu konuda firmamızdan gereken bilgilendirmeyi alabilirsiniz. Nasıl kargo uçak kiralanır konusunda deneyimli personelimiz sizlere gereken her türlü bilgiyi verecektir. Taşıtmak istediğiniz kargoların büyüklüğüne, ebadına, miktarına, türüne bağlı olarak uygun uçak filomuzdan bir seçim yapılır. Gerekirse kırılacak, soğuk zincirde taşınması gereken kargolarınız içinde uygun uçak kiralayabilirsiniz. Kargo uçak kiralama fiyatları konusunda hiç sıkıntınız olmasın. Sizler için en uygun fiyatları belirleyip, sizlere sunarız. Olabildiğince maliyetlerinizi azaltır, bu hizmeti en uygun şekilde almanızı sağlarız. Bunun için firmamızla iletişime geçin.

Hava kargo

Günümüzde gelişen ticaret hacmi nedeniyle hava kargo alanında hizmet veren firmaların sayısında artış olmuştur. Bu nedenle sektörde rekabet koşulları da oluşmuştur. Her firma farklı fiyat politikaları uygulamaya başlamıştır. Ancak müşterilerde hem bu hizmeti almak isterler, hem de ucuz kargo hizmeti almayı isterler. Bu yüzden sizlere en uygun ekonomik koşulları sunacak, hızlı ve güvenli hizmeti verecek firmamızla çalışmayı tercih edebilirsiniz. Özellikle acil kargo hizmeti almak istediğinizde, firmamızı arayın. Sizlere bu konuda tecrübesi olan uzman personelimiz yardımcı olur. Hava kargo sektöründe hizmet veren firmaların sunduğu avantajları değerlendirmenizi tavsiye ederiz. İşlemlerinizin daha hızlı yapılması, ulaşımın daha kolay sağlanması için sizlere yardımcı olalım.

Uçak Kargo / Kurye

150kilogramı aşmayan Fatura değeri 7500 avroyu geçmeyen ürünleri gümrükleme yapmadan taşıyabilmekteyiz.

Bu taşımacılık genel kargo sınıfında yapılmaktadır.

Uçak Kargo hakkında bilgi almak için 0542 2362361 nolu telefondan bizlere ulaşabilir veya kargo detaylarınızla birlikte (tonaj, ölçüler, mal cinsi vs.) info@ucakkargo.gen.tr eposta adresinden fiyat talebinde bulunabilirsiniz

Size Yardımcı Olmamızı Kolaylaştıracak Kargo Detayları

  • Nereden / Nereye ( hangi şehirden hangi şehire )
  • Ağırlık ( kaç kap kaç kilo. Parça başı 30kilogramı geçmemeniz tavsiye edilir.)
  • Ölçüler ( en , boy , yükseklik olarak.. Ölçüler önemlidir. Uzunluk 250cm den fazla olamaz )
  • Malın Cinsi ( taşınacak kargonun muhteviyatı . tehlikeli madde olup olmadığı , özel bir hizmet gerektirip gerektirmediği. Özel kargo taşımacılığı için ihracat / hava kargo önerilir)
  • Kargonun Hazır Olacağı Tarih
  • Gıda taşınacaksa, gıda sertifikası
  • Kimyasal taşınacaksa MSDS