Minivan Express Taşımacılık hizmeti 0554 173 0000

Minivan express taşımacılık hakkında her şey

Minivan Express Taşımacılık hizmeti, Avrupa ile Türkiye arasında ihracat ve ithalat köprüsü oluşturan, acil ve ekonomik kargo ihtiyaçlarını gidermek adına verilen servistir.

Havayoluna alternatif karayolundan daha uygun minivan hizmeti ile tüm balkan ülkelerine 24 saatte ve diğer Avrupa ülkeleri ; Almanya, Hollanda , Avusturya, Belçika, İtalya, Fransa, İngiltere, Polonya, Çek Cumhuriyeti, Slovenya‘ya 48-72 saatte express servis gerçekleştilmektedir.

İstanbul, Bursa ve İzmir‘den minivan kargo hizmeti veren araçlar 1300 kilograma kadar kargo alabilmektedir. Hacim olarak araçtan araca farklılık göstremekle beraber ortalama minivan kapasite 17 m3 ( cbm ) kargo alabilmektedir.

Minivan kargo hizmeti  varış bölgesine göre her türlü yükünüzü Avrupa’nın birçok noktasına 48-72 saat aralığında ulaştırıyoruz.

Minivan express taşımacılık yapan firmalar

Hava kargo fiyatları pandeminin etkisiyle yükseliyor. Kapasite problemi olduğu için uçaklarda da yer sıkıntısı ve gecikmeler olmakta. Karayolunda gümrüklerde yoğun tır kuyrukları yaşanmakta ve sadece gümrükten çıkma bazen 1 haftayı bulabilmektedir.

Minivan express taşımacılık ücretleri ve fiyatları

Yoğunluğa, gidilen bölgelere ve kargonun muhteviyatına göre 1000 eur’dan başlayan fiyatlar mevcuttur. Güncel fiyatları sorgulamalısınız.

Minivan express taşımacılığının avantajları

Hızlı ve ekonomik taşıma yöntemi minivan express taşımacılığı sunduğu avanttajlarla hava kargoya rakip olmuş, karayolu taşımacılığına olan mecburiyetinizi azaltmıştır.

Minivan taşımacılığı, sunduğu maliyet avantajı ile hava yolundan, daha hızlı teslimat süresiyle karşımıza çıkmaktadır. Kara yolu taşımacılığından daha uygundur.

Araç  yükünüzü kapınızdan almakta ve Avrupa’da adrese telim etmektedir. İndir bindir olmadığı için kargonuz zarar görmemektedir. Aktarma olmadığı için aktarmalardan kaynaklanan  gecikmelere yaşanmamaktadır.

Kapıdan kapıya olduğu için iç nakliye masrafı yoktur. Havalimanında alınan mal kabul ücretleri yokturr. Uçak kargo taşımacılığında gereken sıkı paketlemem kuralları ve sınırları minivan express taşımacılığında geçerli değildir. Hava kargoda 300cm den uzun kargolara neredeyse 2 katı ücret talep ederler. Bazı minivanlarda 360cm – 460cm  arası derinlik vardır. Diğer taşıma şekillerindeki gibi ardiye oluşması diye bir şey yoktur. Varış noktasında gümrük masrafları diğer taşıma şekillerine göre çok düşüktür. Minivanda 75 eur gibi bir maliyet varsa hava kargoda varış noktasında 250-300 eur maliyet oluşur. Ayrıca havayolu taşımacılığına göre de daha az evrak ve formalite işlemi ile taşıma işlemleri Avrupa varış noktalarındaki uzman ekibimizle çok hızlı bir şekilde yapılmatadır.

Minivan express hizmetimiz haftasonu ve resmi tatillerde de çalışmaktadır.

Araçlarımız sınır kapılarından da hızlı geçiş sağlayabiliyor. 7/24 GPS uydu takibi ile kargolarınız ile ilgili siz değerli müşterilerimize anlık konum bilgisi verebilmekteyiz.

minivan 41476 640
Minivan Express Taşımacılığı | express minivan | minivan kargo | Hava Kargo | Avrupa Kargo | Balkan Kargo | Yurtdışı Hava Kargo |