Meksika Kargo 0 554 173 0000

Meksika Kargo Hakkında

Meksika Kargo ile ilgili olarak, Meksika Uçak Kargo ,Kargo Fiyatları ,Kargo Firmaları , Meksika’ya kargo , hava kargo , Türkiye ile Meksika arasında taşıma ihtiyaçlarınıza cevap vereceğiz.

Türkiye Meksika nakliye bedeliekspres kargo , kargo fiyat hesaplamakargo firması, Meksika uçak kargo fiyatları, Meksika evrak gönderimi, Meksika kargo göndermek.

Kargo göndereceklerin firma olma zorunluluğu yoktur.  Kurumsal veya Bireysel gönderiler de yapılabilir. Yine de Meksika kargo talebi yüksek bir ülke olmakla birlikte aynı zamanda zor bir ülkedir.

 

Uygun seferler için Uçak Kargo Rezervasyon ile görüşülmelidir.

icon 1844471 640 e1532800912941

THY Meksika Kargo

THY Meksika kargo, Meksika’yı uçuş ağına ekledi. Küresel hava kargo taşıyıcıları arasında en hızlı büyüyen hava kargo markası olan THY Kargo, kargo uçuş ağını genişletmeye devam ediyor. Turkish Cargo,Meksika’nın başkenti Mexico City’e direkt kargo uçuşu gerçekleştirdiği destinasyonlar arasına ekledi. Yeni uçuş noktaları ile Turkish Cargo, kargo uçakları ile uçtuğu nokta sayısını 86’ya çıkardı.

 

 

Uygun seferler için Uçak Kargo Rezervasyon ile görüşülmelidir.

icon 1844471 640 e1532800912941

Meksika Uçak Kargo Firmaları

Turkish Cargo’nun ardından en güçlü servis sağlayıcı Air France kargo gibi uçak kargo firmaları da aktarmalı hizmet vermektedir.

Turkish Cargo’dan yeni bir hat daha

Uzun zamandır beklenen MEXICO hattımının ilk seferi 02 ekimde gerçekleştirilecektir.

Haftada 2 frekans olarak icra edilecek hattın detayları aşağıdaki gibidir.

 

Uçak Kargo hakkında bilgi almak için 0554 173 0000 nolu telefondan bizlere ulaşabilir veya kargo detaylarınızla birlikte (tonaj, ölçüler, mal cinsi vs.) info@ucakkargo.gen.tr eposta adresinden fiyat talebinde bulunabilirsiniz

Size Yardımcı Olmamızı Kolaylaştıracak Kargo Detayları

  • Nereden / Nereye ( hangi şehirden hangi şehire )
  • Ağırlık ( kaç kap kaç kilo. Parça başı 150 kilogramı geçen kargoların bilgisi verilmelidirr.)
  • Ölçüler ( en , boy , yükseklik olarak.. Ölçüler önemlidir. Uzunluk 300cm den fazla ve 150 cm yüksek kargolar için uyarmalısınız )
  • Malın Cinsi ( taşınacak kargonun muhteviyatı . tehlikeli madde olup olmadığı , özel bir hizmet gerektirip gerektirmediği. Özel kargo taşımacılığı için ihracat / hava kargo önerilir)
  • Kargonun Hazır Olacağı Tarih
  • Gıda taşınacaksa, gıda sertifikası
  • Kimyasal taşınacaksa MSDS

 

Gümrüklü Meksika Havalimanları

Acapulco – ACA, Gro.; Aguascalientes – AGU, Ags;
Campeche – CPE, Camp.; Cancun – CUN, Q.R.;
Cd. Juarez – CJS, Chih.; Cd. Reynosa – REX, Tamps.;
Chetumal – CTM, Chihuahua – CUU, Chih.; Ciudad del Carmen – CME, Camp.; Cozumel – CZM, Q.R.; Cuernavaca – CVJ, Mor; Culiacán – CUL, Sin; Ensenada, B.C.; Guadalajara – GDL, Jal.; Guaymas – GYM, Son.; Hermosillo – HMO, Son.; La Paz – LAP, B.C.S.; Leon – BJX, Gto; Loreto – LTO, B.C.; Manzanillo – ZLO, Col.;
Matamoros – MAM, Tamps.; Mazatlan – MZT, Sin.; Mérida – MID, Yuc.; Mexicali – MXL, B.C.; Mexico City – MEX; Monterrey – MTY, N.L.; Morelia – MLM, Mich.; Nuevo Laredo – NLD, Tamps.;
Oaxaca – OAX, Oax; Puerto Vallarta – PVR, Jal.;
Querétaro – QRO, Qro; Saltillo – SLW;
San José del Cabo – SJD, B.C.S.; San Luis Potosi – SLP, S.L.P.; Tampico – TAM, Tamps.; Tapachula – TAP, Chis; Tijuana – TIJ, B.C.; Toluca – TLC, Edo. de Mex.; Torreon – TRC, Coah.;
Veracruz – VER, Ver.; Zacatecas – ZCL, Zac.; Zihuatanejo – ZIH, Gro.

 

Meksika’ya Kargo Göndermek

Meksika’ya gönderdiğiniz kargonun değeri 50 doların altında ise vergi ve gümrük muafiyeti söz konusudur.

Meksika gümrüğü , gümrük evrakları konusunda çok hassastır. Faturalar varış ta mutlaka bulundurulmalıdır. Fatura ve evraklar orijinal ıslak kaşe imzalı olmalıdır. Çeki listesi detaylı olmalıdır.

Gümrükte işlem yapmak için gümrük firması kullanma zorunluluğu olmamakla birlikte, mevzuata hakim bir uzman gümrükçü ile çalışmanız tavsiye edilir.

Meksika Hayvan Kargosu / Meksika Canlı Hayvan

Evcil hayvanınızla Meksika’ya seyahat etmek çok kolay! Ülkeye girmek için uygun evraklara ihtiyacınız olacak ve evcil hayvanınızın varışta muayeneden geçirilmesi mümkündür. Sınırı Meksika’ya çeviren tüm hayvanlar aşağıdakileri gerektirecektir:

Lisanslı bir veteriner tarafından verilen sağlık sertifikasının kopya kopyaları. Sağlık sertifikası, sahibinin adı ve adresini, evcil hayvanın fiziksel tanımını içermeli ve hayvanın bulaşıcı bir hastalıktan arınmış olduğunu belirtmelidir.
Kuduz ve distemper için aşılamalar (aşılama tarihleri ​​sağlık sertifikasında görünmelidir).
Meksika’yı ziyaret etmeden en az bir ay önce dokümantasyon ve sirkülasyon hazırlamaya başlamalısınız.

Karantina Bilgisi
Uygun evraklarla sağlıklı evcil hayvanların Meksika’da karantinaya alınması gerekmez. Evcil hayvanlar varışta denetime tabi tutulurlar ve eğer hastalanırlar ise lisanslı bir veteriner hekim tarafından daha fazla muayene gerekebilir.

 

 

Meksika Kargo | THY Meksika | Meksika Kargo Fiyatları | Meksika Kargo Firmaları | Meksika uçak kargo | Meksika Acil Kargo | Meksika Hava Kargo
Meksika Kargo | THY Meksika | Meksika Kargo Fiyatları | Meksika Kargo Firmaları | Meksika uçak kargo | Meksika Acil Kargo | Meksika Hava Kargo