Medine Yaş Meyve Sebze

Medine Yaş Meyve Sebze İhracatı Rekor Kıracak

Medine Yaş Meyve Sebze Taşımacılığı

Medine yaş meyve sebze Turkish Cargo, yaş meyve sebze ihracatçısına, Avrupa, Uzakdoğu ve Ortadoğu’da belirlenen 39 hatta, eski birim fiyatlarına göre yüzde 19 ila yüzde 73 arasında indirim uyguladı.

Suudi Arabistan Kargo potansiyeli doğrultusunda Turkish Cargo, en düşük yaş meyve sebze hava kargo fiyatlarını sunmaya başladı. Thy kargo Riyad , Cidde , Medine , Taif , Dammam ve Yanbu havalimanlarına bozulabilir kargo taşıyor. Suudi Arabistan’ın Medine , Cidde ve Riyad havalimanlarına yaş meyve sebze için özel çalışma yaptı ve inanılmaz indirimler sundu.

En düşük hava kargo fiyatı , en düşük uçak kargo fiyatları Medine havalimanı için verildi.

Medine havalimanına bozulabilir kargo taşımak için aktarmasız uçuşları öneriyoruz.

İstanbul’dan 3 havayolu Medine havalimanına aktarmasız servis sunmaktadır.
Uçuş süresi 3saat 30 dakikadır.
İstanbul (tüm havaalanları) ile Medine Suudi Arabistan (MED) arasındaki uçuşlar
01:10
04:35
TurkishTurkish 98
P
S
Ç
P
C
C
P
IST-MED
10:25
13:50
atlasglobalatlasglobal 832
S
IST-MED
13:10
16:50
SaudiaSaudia 258
P
S
Ç
P
C
P
IST-MED

 

Kiraz , çilek , üzüm , incir , şeftali , domates vb ürünler taze meyve sebzeler sınıfında değerlendirilecektir. Bu fiyatlar bozulabilir diğer kargo çeşitleri için geçerli olamayacak.

 

Yaş meyve sebze hava Kargo ile +2 / +8 derece arasında taşınmaktadır. Suudi Arabistan Hava Kargo bozulabilir gıda taşımacılığı yada bozulabilir kargo sınıfına girdiği için havalimanına getirilirken de frigo araçlarla getirilmesi gerekmektedir. Turkish cargo , kargo kabulü sırasında ürünlerin sıcaklıklarını ölçmektedir. Olası problemlerde de sorumluluk almayacaktır. Paketlemenin önemi çok büyüktür. Suudi Arabistan Hava Kargo ya yoğun talep olacağı için rezervasyon konusunda dikkatli olunmalı ve rezervasyon tariherine uygun ürün toplanmalıdır. Yaş meyve sebze taşımacılığında özel izinler alınması gerektiği için en az 1 gün bu işlemlere alınmalıdır. Paletli yükleme ihracatçı için avantaj yaratacaktır fakat her uçak büyük gövde olmadığı için alternatif paketleme şekilleri de denebilir. Suudi Arabistan Uçak Kargo en avantajlı paketleme europalet üzerinde 150 santimetreyi geçmeyen paletlemedir. Alternatif yükleme yine europalet üzerinde 100santimetreyi geçmeyen paletlemelerdir.

 

DANI%C5%9EMANLIK

 

Uçak Kargo Olarak Yaş Meyve Sebze ihracatı yapacak firmaların odaklanması gerektikleri ve fiyat avantajı yakalayabilecekleri ülkeleri belirlerdik.

Yaş Meyve Sebze Hava Kargo ve Yaş Sebze meyve için hedef ülkeler aşağıdadır.

AFRİKA

Seyşeller , Güney Afrika Cumhuriyeti , Gana , Nijerya , Madagaskar
ORTA AVRUPA

Hollanda , Almanya , Belçika , İngiltere , Fransa ve İsviçre

KUZEY VE DOĞU AVRUPA

Beyaz Rusya , Ukrayna , Avusturya , Romanya , Sırbistan , İsveç , Norveç , Rusya ve Danimarka

UZAKDOGU
Sri Lanka, Hindistan , Kazakistan ve Filipinler

ORTADOGU
Suudi Arabistan , Kuveyt , Irak , Ürdün ve Mısır

Kiraz Uçak Kargo hakkında bilgi almak için whast app 0542 2362361 nolu telefondan bizlere ulaşabilir veya kargo detaylarınızla birlikte (kap ,kilo, ölçüler, mal cinsi vs.) info@ucakkargo.gen.tr eposta adresinden yardım talebinde bulunabilirsiniz

Size Yardımcı Olmamızı Kolaylaştıracak Kargo Detayları

  • Nereden / Nereye ( hangi şehirden hangi şehire )
  • Ağırlık ( kap veya palet ağırlığı)
  • Ölçüler ( en , boy , yükseklik olarak.. Ölçüler önemlidir. Özellikle yükseklik belirtilmelidir )
  • Kargonun Hazır Olacağı Tarih
Medine Yaş Meyve Sebze, Cidde, Riyad ve diğer havalimanlarına inanılmaz fiyatlar sunulmuştur. yüzde 73 arasında indirim uyguladı.
Medine yaş meyve sebze kargo olarak Turkish Cargo tarafından sunulan yaş meyve sebze fiyatlarını değerlendirmenizi öneririm.

Suudi Arabistan kargo olarak Turkish Cargo tarafından sunulan yaş meyve sebze fiyatlarını değerlendirmenizi öneririm.