KENYA KARGO 0 554 173 0000 KENYA UÇAK KARGO

KENYA KARGO Hakkında Herşey Bu makalede

KENYA KARGO ile ilgili olarak, Kenya Uçak Kargo ,Kargo Fiyatları ,Kargo Firmaları , Kenya’ya kargo , hava kargo , Türkiye ile Kenya arasında taşıma ihtiyaçlarınıza cevap vereceğiz.

Türkiye Kenya nakliye bedeliekspres kargo , kargo fiyat hesaplamakargo firmasıKenya uçak kargo fiyatlarıKenya evrak gönderimiKenya kargo göndermek, Nairobi Kargo , Nairobi Uçak Kargo.

Kenya’ya hava kargo göndereceklerin firma olma zorunluluğu yoktur.  Kurumsal veya Bireysel gönderiler de yapılabilir.

Kendi imal ettiğiniz ürünleri , hediyelerinizi , kişisel eşyalarınızı hatta küçük ticari taşımalarınızı fatura olmadan proforma hazırlayarak Pakistan’ya gönderebilirsiniz.

Kenya’ya posta yoluyla kargo göndermek

Buna daha çok Kenya’ya posta yoluyla kargo gönderimi denmektedir. Minimumdan kargodan toplamda 150 kilogram ve fatura değeri 7500 avroyu geçmeyen gönderilerinizi proforma hazırlayarak, gümrük yapmadan yada ETGB’li ( İhracatta Posta ve Hızlı Kargo Taşıyıcıları tarafından elektronik ortamda düzenlenen bir beyandır. Dolaylı temsil yoluyla 150 kg ve 7500 EUR değere kadar ihracat gönderileri için ETGB‘li Hızlı İhracat hizmeti verilmektedir.) gönderim yapabilirsiniz.

Kenya’ya proforma veya fatura ile kargo göndermek mümkündür. Firmamız bireysel ve kurumsal firmalara her türlü desteği vermeye hazırdır.

Alternatif seçeneklerimiz ile Kenya’ya kargo gönderilerinizde kesinlikle Kenya kargo fiyatlarımızı sormalısınız.

Kargolarınızı en uygun zamanda, en uygun seçenekleri sunarak yerine ulaştırıyoruz.

Kenya Kargo Firmaları

Türkiye’den Kenya’ya kargo göndereceklerin en büyük seçeneği THY Kargo. Aktarmasız uçak tek Kenya kargo firması THY Kenya Kargo. Ayrıca Thy kargo uçağı ile de hizmet vermektedir. Büyük ve ağır kargoların ilk seçeneği Thy Kenya Kargo olmaktadır.

Dubai, Frankfurt , Londra , Brüksel , Paris, Amsterdam , Doha , Bahreyn, Abu Dabi ve Cidde üzerinden aktarmalı servislerde mevcuttur.

Saudia, Emirates , Katar , Lufthansa , Airfrance Hartum kargo uçuşları geniş gövde uçaklarla yapılmaktadır. Kenya Kargo uçaklarının sıkça uçtuğu bir noktadır.

Kenya Kargo Fiyatları

Kenya Uçak Kargo fiyatları , kilo başı 2  – 4 usd arasındadır. Kargonun ağırlığı , ebatları ve muhteviyatı fiyatı etkilemektedir. Bu fiyatlar tahmini ihracat fiyatlarıdır.

Kenya Kargo Uçuşları

Kenya’nın en önemli uçuş noktaları Nairobi ve Mombasa Havalimanlarıdır.

  • Jomo Kenyatta Uluslararası Havaalanı (JKIA, Nairobi)
  • Moi Uluslararası Havaalanı (Mombasa) Eldoret Uluslararası Havaalanı
  • Wilson Havaalanı Malindi Havaalanı Kisumu Uluslararası Havaalanı Wajir Havaalanı Lokichoggio

Kenya Uçak Kargo hakkında bilgi almak için 0554 173 0000 nolu telefondan bizlere ulaşabilir veya kargo detaylarınızla birlikte (tonaj, ölçüler, mal cinsi vs.) info@ucakkargo.gen.tr eposta adresinden fiyat talebinde bulunabilirsiniz

Size Yardımcı Olmamızı Kolaylaştıracak Kargo Detayları

  • Nereden / Nereye ( hangi şehirden hangi şehire )
  • Ağırlık ( kaç kap kaç kilo. Parça başı 150 kilogramı geçen kargoların bilgisi verilmelidirr.)
  • Ölçüler ( en , boy , yükseklik olarak.. Ölçüler önemlidir. Uzunluk 300cm den fazla ve 150 cm yüksek kargolar için uyarmalısınız )
  • Malın Cinsi ( taşınacak kargonun muhteviyatı . tehlikeli madde olup olmadığı , özel bir hizmet gerektirip gerektirmediği. Özel kargo taşımacılığı için ihracat / hava kargo önerilir)
  • Kargonun Hazır Olacağı Tarih
  • Gıda taşınacaksa, gıda sertifikası
  • Kimyasal taşınacaksa MSDS

Kenya Nakliye

Kenya Hava Kargo ilgili her türlü bilgiye ulaşabileceğiniz internet sitemiz size hava kargo taşımaları , kuralları ve çözüm alanlarında da bilgi sahibi olabileceğiniz bir rehber niteliğindedir.

Kenya’nın en önemli uçuş noktaları Nairobi ve Mombasa Havalimanlarıdır.

Nairobi, Doğu ve Orta Afrika’nın tüm bölgesi için bir ulaşım merkezidir .

Mombasa limanı en büyük limanıdır.

Kenya Vergileri

Kenya uluslararası uyumlaştırılmış sistem (HS) ürün sınıflandırmasına dayalı tarifeleri uygular . Ortalama ithalat vergisi %11 -12 .

Kenya Uçak Kargo hakkında bilgi almak için 0554 173 0000 nolu telefondan bizlere ulaşabilir veya kargo detaylarınızla birlikte (tonaj, ölçüler, mal cinsi vs.) info@ucakkargo.gen.tr eposta adresinden fiyat talebinde bulunabilirsiniz.

KENYA KARGO | Kenya Uçak Kargo | Kenya Hava Kargo | Kenya Nakliye | Kenya Kargo Fiyatları | Kenya Kargo Firmaları | Nairobi Kargo