KATARA KARGO

Katara Kargo Taşımaları 2017 yılına damga vurdu.

Katara Kargo firmaları arasında en önemlisi THY Kargo , Katar Kargo ve Pegasus kargo.

Katara kargo , Türkiye Katar kargo taşımaları Arap ülkelerinin Katar’a uyguladığı ambargonun ardından artmıştır. Son dönemde Katar ile Türkiye arasındaki ilişkiler en üst düzeyde yakınlaşmıştır.

Qatar Havayolları Kargo

Qatar Havayolları kargo , dünyanın dört yıldızlı taşıyıcılarından bir tanesidir. Türkiye’de 4 şehir ve 5 havalimanına kargo taşımaktadır.Katar Kargo firmaları arasında en önemlisi THY Kargo , Katar Kargo ve Pegasus kargo.

Katar Kargo Firmaları

Katar Kargo firmaları arasında en önemlisi THY Kargo , Katar Kargo ve Pegasus kargo. En yoğun kargo taşımaları İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan yapılmaktadır.

Pegasus kargo ve Katar kargo İstanbul sabiha gökçenden yolcu uçakları ile taşıma yapmaktadır. Parça başı 150kg ve yükseklik sınırları vardır. Kapasiteler sınırlıdır.

Katar Kargo Fiyatları

Katar kargo fiyatları , taşınan kargonun cinsine ve ebatlarına göre değişmektedir. Pegasus kargo Katar’a rekabetçi fiyatlar sunmaktadır.

Qatar havayolları cargo takip , Katar kargo takip programı için tıklayınız

Katar Uçak Kargo / Katar Hava Kargo

Arap ülkelerinin Katar’a uyguladığı ambargonun ardından taşımaların tamamı Katar uçak kargo şeklinde gerçekleşti. Katar Denizyolu ve karayolu taşımacılığı uzun bir süre yapılamadı. Şu anda da çok uzun süre almaktadır.

Katar Kargo Vergi

• Kişisel eşyalar ve azami 3.000 QAR ( 800 USD ) ‘a kadar hediyeler Katar’a varışında gümrük yapmaya gerek kalmaz , vergisi ödenerek taşınabilir.

Katar Kargo Yasaklı Ürünler

• Alkollü içecekler hiçbir koşulda ithal edilmeyecektir.
• İsrail para birimi.
• Narkotik
• Pornografi
• Domuz ürünleri
• Dini kitaplar ve malzemeler

Katar Kargo’da Özel Onay Gerektiren Yasaklı Taşımalar

• Ateşli Silahlar – Katar, Savunma Bakanlığı onayı gerekli ve önceden elde edilmesi gerekir.
• Hayvanlar – kuşlara (en çok bir şahin büyüklüğünde), evcil kedilere, evcil köpeklere ve benzeri boyutta evcil hayvanlara gerekli dokümantasyon varsa ülkeye girebilirler. Aşağıdaki prosedür gerçekleşmelidir:
– Hayvanlar, seyahat için uygun olan bir kafeste (uygun büyüklükte, kilitlenebilir ve temiz) taşınmalıdır.
– Gerekli belgeler: sağlık sertifikası, geçerli aşı sertifikaları, hayvanın hava yolculuğu için temizlenmesi gerekiyor
– Büyük Kuşlar, büyük köpekler ve diğer büyük hayvanlar Kargo olarak uçakla taşınabilir. Terminali vasıtasıyla işlenmelidir.

Katar’a Uçak Kargo / Katar’a Kurye

Katar’a 150kilogramı aşmayan Fatura değeri 7500 avroyu geçmeyen ürünleri gümrükleme yapmadan taşıyabilmekteyiz.

Bu taşımacılık genel kargo sınıfında yapılmaktadır.

Uçak Kargo hakkında bilgi almak için whast app 0554 173 0000 nolu telefondan bizlere ulaşabilir veya kargo detaylarınızla birlikte (kap ,kilo, ölçüler, mal cinsi vs.) info@ucakkargo.gen.tr eposta adresinden yardım talebinde bulunabilirsiniz

Size Yardımcı Olmamızı Kolaylaştıracak Kargo Detayları

  • Nereden / Nereye ( hangi şehirden hangi şehire )
  • Ağırlık ( kaç kap kaç kilo. Parça başı 30kilogramı geçmemeniz tavsiye edilir.)
  • Ölçüler ( en , boy , yükseklik olarak.. Ölçüler önemlidir. Uzunluk 250cm den fazla olamaz )
  • Malın Cinsi ( taşınacak kargonun muhteviyatı . tehlikeli madde olup olmadığı , özel bir hizmet gerektirip gerektirmediği. Özel kargo taşımacılığı için ihracat / hava kargo önerilir)
  • Kargonun Hazır Olacağı Tarih
  • Gıda taşınacaksa, gıda sertifikası
  • Kimyasal taşınacaksa MSDS

 

Katar’a Acil Kargo – Katar’a Hızlı Kargo – Katar’a Express Kargo

Ülkeye kargo aracılığı ile gönderimlerde ulaşım süresi 1-2 gün olup, dosyalara 15-20, paketlere 25-50, kolilere ise büyüklüğüne bağlı olarak 25 ile 250 Euro arasında değişen fiyatlar uygulanmaktadır. Bu doğrultuda info@ucakkargo.gen.tr adresine e-posta atmanız yeterlidir. Whats hattımız +90 554 173 0000 nolu telefondan da bizlere ulaşabilirsiniz.

katar uçak kargo,katar hava kargo,istanbul katar kargo, katar uçak kargo fiyatları, katar hava yolları kargo,katar kargo,katar kargo fiyatları katara kargo, qatar airways cargo, qatar airways kargo takip, qatar airways cargo istanbul, qatar havayolları cargo takip, qatar havayolları kargo telefon, qatar cargo istanbul, qatar cargo tracking,
katar uçak kargo,katar hava kargo,istanbul katar kargo, katar uçak kargo fiyatları, katar hava yolları kargo,katar kargo,katar kargo fiyatları katara kargo, qatar airways cargo, qatar airways kargo takip, qatar airways cargo istanbul, qatar havayolları cargo takip, qatar havayolları kargo telefon, qatar cargo istanbul, qatar cargo tracking,