KANADA UÇAK KARGO FİYATLARI

KANADA UÇAK KARGO FİYATLARI 0 554 173 0000 NOLU TELEFONUN UCUNDA

KANADA UÇAK KARGO FİYATLARI , Kanada’ya uçak kargo ( ihracat ) ve Kanada’ya kurye ( numune yani ticari olmayan ) taşımalar olarak sınıflandırılmaktadır. Kanada kargo fiyatları da bu doğrultuda değişim göstermektedir.

Kanada Uçak Kargo Fiyatları ile ilgili sınıflandırmamız aşağıdaki gibidir.

Kanada’ya Uçak Kargo / İhracat

İhracatçı bir firma tarafından ihraç kayıtlı fatura kesilerek gümrük işlemi sonucunda havalimanından havalimanına yapılan gönderilerdir. Varış noktasında kesinlikle gümrük işlemi olur.

Kanada Ucuz Kargo / Kurye / Numune

Buna daha çok Kanada’ya posta yoluyla kargo gönderimi denmektedir. Minimumdan kargodan toplamda 150kilogram ve fatura değeri 7500 avroyu geçmeyen gönderilerinizi proforma hazırlayarak, gümrük yapmadan yada ETGB’li ( İhracatta Posta ve Hızlı Kargo Taşıyıcıları tarafından elektronik ortamda düzenlenen bir beyandır. Dolaylı temsil yoluyla 150kg ve 7500 EUR değere kadar ihracat gönderileri için ETGB‘li Hızlı İhracat hizmeti verilmektedir.) gönderim yapabilirsiniz.

Kanada’ya proforma veya fatura ile kargo göndermek mümkündür. Firmamız bireysel ve kurumsal firmalara her türlü desteği vermeye hazırdır.

Alternatif seçeneklerimiz ile Kanada’ya kargo gönderilerinizde kesinlikle Kanada kargo fiyatlarımızı sormalısınız.

Kargolarınızı en uygun zamanda, en uygun seçenekleri sunarak yerine ulaştırıyoruz.

Uçak Kargo hakkında bilgi almak için 0542 2362361 nolu telefondan bizlere ulaşabilir veya kargo detaylarınızla birlikte (tonaj, ölçüler, mal cinsi vs.) info@ucakkargo.gen.tr eposta adresinden fiyat talebinde bulunabilirsiniz

Kanada Kargo Şirketleri

Kanada uçak kargosu denince lider kargo şirketi THY Kargo olarak göze çarpmaktadır. Aktarmasız servis veren THY Uçak kargo Kanada uçak kargo fiyatlarında da lider konumdadır.

Kanada Uçak Kargo Fiyatları

Aktarmalı servisler de ucuz değildir. Avrupa uçak kargo firmaları TK Kargo sonrasında alternatif olabilmektedirler.

Kanada kargo takip yapmak için yada çin kargo sorgulama posta takip sistemimizi kullanabilir yada müşteri temsilcimize danışabilirsiniz. Bu doğrultuda info@ucakkargo.gen.tr adresine e-posta atmanız yeterlidir. Whats App hattımız +90 554 173 0000 nolu telefondan da bizlere ulaşabilirsiniz.

 

KANADA UÇAK KARGO FİYATLARI | KANADA UÇAK KARGO | KANADA UÇAK KARGO Firmaları | KANADA THY UÇAK KARGO | KANADA HAVA KARGO FİYATLARI | KANADA HAVA KARGO
KANADA UÇAK KARGO FİYATLARI | KANADA UÇAK KARGO | KANADA UÇAK KARGO Firmaları | KANADA THY UÇAK KARGO | KANADA HAVA KARGO FİYATLARI | KANADA HAVA KARGO

Tk kargo Kanada uçuşlarında talep fazlasından dolayı yoğunluk olmaktadır. Önceden rezervasyon yaptırmakta fayda vardır.