Hong Kong Kargo Şirketleri

Hava kargo sektörünün deneyimli firmalarından olan Hong Kong Kargo, tüm müşterilerinin gönderilerini profesyonel bir şekilde alıcısına ulaştırmaktadır. Sorun yaşamadan, gönderilerinizi uygun koşullar altında Hong Kongnın her yerine firmamız sayesinde ulaştırabilirsiniz. Takip sistemimiz de sizlerin hizmetindedir. Gönderinizin her an tarafınızdan takibi yapılabilir. Tam zamanında alıcıya ulaştırılan, güvenilir uçak kargo hizmeti firmamızdan alınabilir. Her türlü gönderiye uygun uçak filomuz, deneyimli personelimizle gönderilerinizi güvenle yerine ulaştırırız. Hong Kong Kargo müşteri memnuniyetine önem veren, başarıların devamını buna bağlayan kalıcı bir vizyonla hizmet vermektedir. Firmamıza ulaşmanız bir telefon kadar yakın. Ulaştırmak istediğiniz her nevi gönderiyi firmamıza emanet edebilirsiniz. Sorunsuz hizmetle, kargonuz gecikmeden zamanında yerine ulaşmış olur.

Uçak Kargo / Kurye

150kilogramı aşmayan Fatura değeri 7500 avroyu geçmeyen ürünleri gümrükleme yapmadan taşıyabilmekteyiz.

Bu taşımacılık genel kargo sınıfında yapılmaktadır.

Uçak Kargo hakkında bilgi almak için 0542 2362361 nolu telefondan bizlere ulaşabilir veya kargo detaylarınızla birlikte (tonaj, ölçüler, mal cinsi vs.) info@ucakkargo.gen.tr eposta adresinden fiyat talebinde bulunabilirsiniz

Size Yardımcı Olmamızı Kolaylaştıracak Kargo Detayları

  • Nereden / Nereye ( hangi şehirden hangi şehire )
  • Ağırlık ( kaç kap kaç kilo. Parça başı 30kilogramı geçmemeniz tavsiye edilir.)
  • Ölçüler ( en , boy , yükseklik olarak.. Ölçüler önemlidir. Uzunluk 250cm den fazla olamaz )
  • Malın Cinsi ( taşınacak kargonun muhteviyatı . tehlikeli madde olup olmadığı , özel bir hizmet gerektirip gerektirmediği. Özel kargo taşımacılığı için ihracat / hava kargo önerilir)
  • Kargonun Hazır Olacağı Tarih
  • Gıda taşınacaksa, gıda sertifikası
  • Kimyasal taşınacaksa MSDS