Hong Kong Kargo Gönderimi

Hong Kong Kargo Gönderimi; Hava kargo sektöründeki tüm taleplerinizde Hong Kong Kargo sizlere en iyi şekilde hizmet verecektir. Müşterilerinden gelecek tüm talepleri deneyimli ve uzman personeli sayesinde değerlendiren, kaliteli ve hızlı hizmeti amaçlayan Hong Kong Kargo, bu ülkedeki bütün şehirlere kargo dağıtımı yapar. Gönderileri tam zamanında ulaştırmayı, her türlü işlemi tamamlayan bir hava kargo firması olarak yılların deneyimiyle sizlerin yanındadır. İthalat ve ihraca numunelerinin yerine ulaştırılmasında, bireysel gönderilerinizin zamanında alıcısına teslim edilmesinde Hong Kong Kargo deneyiminde yararlanın. Uygun fiyat politikasıyla değerli müşterilerinin her türlü talebini karşılamaya hazır, personeliyle tüm hizmet basamaklarını doğru bir şekilde yerine getiren firmamızın sunduğu avantajlardan sizlerde yararlanabilirsiniz. Hizmet doğru yerden alınmalıdır.

Uçak Kargo / Kurye

150kilogramı aşmayan Fatura değeri 7500 avroyu geçmeyen ürünleri gümrükleme yapmadan taşıyabilmekteyiz.

Bu taşımacılık genel kargo sınıfında yapılmaktadır.

Uçak Kargo hakkında bilgi almak için 0542 2362361 nolu telefondan bizlere ulaşabilir veya kargo detaylarınızla birlikte (tonaj, ölçüler, mal cinsi vs.) info@ucakkargo.gen.tr eposta adresinden fiyat talebinde bulunabilirsiniz

Size Yardımcı Olmamızı Kolaylaştıracak Kargo Detayları

  • Nereden / Nereye ( hangi şehirden hangi şehire )
  • Ağırlık ( kaç kap kaç kilo. Parça başı 30kilogramı geçmemeniz tavsiye edilir.)
  • Ölçüler ( en , boy , yükseklik olarak.. Ölçüler önemlidir. Uzunluk 250cm den fazla olamaz )
  • Malın Cinsi ( taşınacak kargonun muhteviyatı . tehlikeli madde olup olmadığı , özel bir hizmet gerektirip gerektirmediği. Özel kargo taşımacılığı için ihracat / hava kargo önerilir)
  • Kargonun Hazır Olacağı Tarih
  • Gıda taşınacaksa, gıda sertifikası
  • Kimyasal taşınacaksa MSDS