Havayolu Kargo Hizmeti

Havayolu Kargo sektörü yükseliyor

Havayolu Kargo acenteleri günümüzde dünya çapında taşımacılık endüstrisinin büyümesinde ve gelişmesinde en önemli rolü oynuyor.

Havayolu Kargo satışına ve gelirine her zamankinden daha fazla önem verildiği bir dönemdeyiz. Son birkaç yılda firmalar, iyi organize olmuş, iyi finanse edilmiş , fiyat ve kaynak sağlanan taşımalarda hava organizasyonlarını tercih ettiler.

Uçak kargo endüstrisi kesinlikle çok değişti. Daha önceleri yerel gruplar tarafından yönetilen acenteler vardı. Sektör büyüdükçe iş birlikler ve birleşmeler arttı. Anlaşmalar küresel hale döndü.

Şu anda tüm havayolları tüm dünyaya servis veriyoruz.

Hava Kargo hakkında bilgi almak için 0542 2362361 nolu telefondan bizlere ulaşabilir veya kargo detaylarınızla birlikte (tonaj, ölçüler, mal cinsi vs.) info@ucakkargo.gen.tr elektronik posta adresinden fiyat talebinde bulunabilirsiniz

En yoğun uçak kargo taşıma ve  operasyonlarımız Orta Doğu , Amerika ve Afrika’ya ilaç sevkiyatı şeklinde olmaktadır. Perisable ihracatı yani bozulabilir kargo ikinci sırada ve 3. Sırada e-ticaret yer almaktadır.

Müşterilerimizin isteği doğrultusunda kapıdan kapıya servis veya limanda limana servis vermekteyiz. Burada önemsediğimiz toplam fayda maliyet olmaktadır.

Uçak Kargo Sektör içindeki acentelerden bir tanesi. Özel kargo taşımaları konusunda uzman. Taşınan kargonun %30’u ısı kontrolü gerektiren ilaç grubu ürünler, Bozulabilir kargo ve e-ticaretten oluşuyor.

E-ticaret sektör için büyük bir değişiklik yaratıyor. Yeni teknolojiler geliştirilmesini zorunlu kılıyor. Daha şeffaf bir sunulabilmesi büyük avantaj yaratacak.

Uçak Kargo olarak , küçükten büyüğe dünya çapında 130 ülkeye taşıma gerçekleştiriyoruz.

Dünya için hava kargo taşımacılığı vazgeçilemez bir taşıma türü. Aşılardan, akıllı telefonlara kadar tüm sektörler her gün havayolu taşımacılığını kullanıyor. Hava kargo marketi çok hızlı gelişiyor. IATA ’nın tahminlerine göre 2018’deki kargo taşıması 62,5 milyon tonu bulacak.

Havayolu Kargo | Hava Yolu Kargo | Havayolu Kargo Firmaları | Havayolu Kargo Fiyatları | Havayolu Kargo Şirketleri | Havayolu Kargo Ücretleri
Havayolu Kargo | Hava Yolu Kargo | Hava yolu Kargo Firmaları | Hava yolu Kargo Fiyatları | Hava yolu Kargo Şirketleri | Hava yolu Kargo Ücretleri Hava Kargo hakkında bilgi almak için 0542 2362361 nolu telefondan bizlere ulaşabilir veya kargo detaylarınızla birlikte (tonaj, ölçüler, mal cinsi vs.) info@ucakkargo.gen.tr elektronik posta adresinden fiyat talebinde bulunabilirsiniz