Çin Uçak Kargo Artık Çok Kolay

Çin Uçak Kargo Hakkında Her şeyi Bize Sorabilirsiniz

Çin Uçak Kargo ,  en hızlı kargo gönderim şeklidir. Yolcu veya kargo uçakları ile Çin’den veya Çin’e  en hızlı ve güvenilir şekilde taşıma yapılmaktadır.

Çin Uçak Kargo sayesinde ürünleriniz istediğiniz süreçlerde Türkiye’ye getirilebilmektedir. Fiyatları siz belirleye-bilmektesiniz.

Bu arada yurtdışından postayla veya yolcu beraberi eşya getirmede Gümrük vergi muafiyeti 22 euro sevitesine çekildi. 2016 yılına kadar 75 euro olan muafiyet 2016 yılı itibariyle 30 euro ya indirildi ve şimdi de 22 euro ya indirildi.

Alıcı 1500 eur bedel ürüne kadar %20 vergi ödeyerek kargosunu çekebilir. Değeri 1500 euro üzerindeki kargoların kati ithalat yapılması gerekmektedir.

Çin kargo takip yapmak için yada çin kargo sorgulama posta takip sistemimizi kullanabilir yada müşteri temsilcimize danışabilirsiniz. Bu doğrultuda info@ucakkargo.gen.tr adresine e-posta atmanız yeterlidir. Whats hattımız +90 554 173 0000 nolu telefondan da bizlere ulaşabilirsiniz.

Çinden ürün getirmek

Çİn Kargo hakkında bilgi almak için 0554 173 0000 nolu telefondan bizlere ulaşabilir veya kargo detaylarınızla birlikte (tonaj, ölçüler, mal cinsi vs.) info@ucakkargo.gen.tr eposta adresinden fiyat talebinde bulunabilirsiniz

Size Yardımcı Olmamızı Kolaylaştıracak Kargo Detayları

  • Nereden / Nereye ( hangi şehirden hangi şehre )
  • Ağırlık ( kaç kap kaç kilo. Parça başı ağırlık)
  • Ölçüler ( en , boy , yükseklik olarak.. Ölçüler önemlidir.  )
  • Malın Cinsi ( taşınacak kargonun muhteviyatı . tehlikeli madde olup olmadığı , özel bir hizmet gerektirip gerektirmediği. Özel kargo taşımacılığı için ihracat / hava kargo önerilir)
  • Kargonun Hazır Olacağı Tarih
  • Gıda taşınacaksa, gıda sertifikası
  • Kimyasal taşınacaksa MSDS

 

Çin kargo firmaları 

Çin hava kargo servisi olarak ilk sırada THY Çin Kargo gelmektedir. Çünkü aktarmasız olarak sadece THY uçak kargo Çin’e direk uçmaktadır.. Körfez ülkeleri havayolları, Singapur Kargo, Saudia Arabia Kargo , Kore Kargo , Emirates Kargo ve Mahan Kargo diğer servis veren firmalardır.

Çin Türkiye Kargo Ücretleri

Çin’den Türkiye’ye ithalat yapılırsa fiyatlar büyük kargolar için daha makuldur, uygundur. Küçük kargoların Çin Hızlı kargo ile sevk edilmesini öneririm.

Çin’den Ucuz Kargo

Çin’den aldığınız ürünlerin muhteviyatına ve istediğiniz transit süreye göre fiyat değişmektedir.

Çin’e ucuz kargo ise kurye olarak göndermekle mümkün olmaktadır.  Kargolarınız büyük ise  ihracat yapmanızı öneririm , daha ekonomik olacaktır.

Çinden kargo denince hep akla e-ticaret veya kişisel kullanım amaçlı ürünler gelmektedir.  Çinden uçak kargo acil taşımalarda tercih edilmektedir.

Çinden hızlı kargo olarak adlandırılan taşımalarda 3-4 günde ülkemize getirilebilmektedir. Çinden hava kargo olarak yapılan bu taşımalar THY çin kargo ve diğer hava kargo firmaları ile gerçekleştirilmektedir.

Çin’den gelen kargolarınızı sizin adınıza takip edebiliriz. Çinden gelen kargo  Devletin yetkilendirdiği antrepolara teslim edilmektedir.

Çin yurtdışı kargo takibi için size verilen referans numarası veya konşimento numarasına sahip olmalısınız.

Çin yurtdışı kargo sorgulama yaptınız ve sonuç alamadıysanız bizimle temasa geçebilirsiniz.

Çin Uçak kargo fiyatları gelen veya giden kargo olarak değişmektedir. Kargonuzun detaylı bilgisi ile bize ulaşırsanız size uygun seçenekler paylaşılacaktır.

Çin ucuz hava kargo aynı zamanda güvenli olmalıdır. Ucuz olması taşıma süresini uzatabilir.

Çin uçak kargo fiyatları 30 kilo üzerinde kilo başı 6 usd civarıda olup kapladığı alan ve kargonun muhteviyatı fiyatı etkilemektedir.

Çin Türkiye uçak kargo fiyatları yine aynı şekilde 30 kilo üzerinde kilo başı 6 usd civarıda olup kapladığı alan ve kargonun muhteviyatı fiyatı etkilemektedir.

Çinden Türkiyeye kargo kaç günde gelir

Çin uçak kargo ithalat aktarmasız uçuşlarla uçuşların doluluğuna göre 1-2 günlük transit süre olmaktadır. Aktarmalı çin uçak kargoda ise 2-3 gün veya 4-5 gün olabilmektedir. Kargo vardığında gümrük işlemleri yapılacaktır.

Çin acil kargo olarak 3-4 günlük servis süresi vardır. China post kargo gibi ucuz servisler 15-20 gün veya 35-60 gün gibi servislerde vermektedir.

Çin kargo takip yapmak için yada çin kargo sorgulama posta takip sistemimizi kullanabilir yada müşteri temsilcimize danışabilirsiniz. Bu doğrultuda info@ucakkargo.gen.tr adresine e-posta atmanız yeterlidir. Whats hattımız +90 554 173 0000 nolu telefondan da bizlere ulaşabilirsiniz.

Çin Uçak Kargo | Çin'den Kargo | Çin Kargo | Çin Türkiye Kargo | Çin İstanbul Kargo | Çin Kargo Fiyatları | Çin Kargo Firmaları | Çin Uçak Kargo Fiyatları
Çin Uçak Kargo

Bu yazımızda aşağıdaki sorulara cevap bulabileceksiniz.

çin-türkiye kargo ücretleri
çin’e ucuz kargo
çin’e kargo gönderme
çin’e kargo
çinden uçak kargo
çinden türkiye kargo ücreti
çinden kargo
çinden hızlı kargo
çinden hava kargo
çin’den gelen uçak kargo
çinden gelen kargo
çin’de kargo
çin yurtdışı kargo takip
çin yurtdışı kargo sorgulama
çin ücretsiz kargo
çin uçak kargosu
çin uçak kargo fiyatları
çin uçak kargo
çin ucuz hava kargo
çin türkiye uçak kargo fiyatları
çin türkiye kargo ücreti
çin türkiye kargo süresi
çin türkiye kargo fiyatları
çin türkiye kargo
çin türkiye en ucuz kargo
çin türkiye arası kargo
çin topu ücretsiz kargo
çin ptt kargo takip
çin postası kargo takip
çin postası kargo sorgulama
çin post kayıtlı airmail kargo takip
çin post kargo sorgulama
çin post air mail kargo takip
çin post air kargo takibi
çin kargosu
çin kargo ücreti
çin kargo uçağı
çin kargo uçağı
çin kargo takip sorgulama
çin kargo takip numarası
çin kargo takip
çin kargo şirketleri
çin kargo süresi
çin kargo sorgulama
çin kargo sorgu
çin kargo siteleri
çin kargo hesaplama
çin kargo gümrük
çin kargo gecikme
çin kargo fiyatları
çin kargo fiyat
çin kargo firmaları
çin kargo
çin istanbul uçak kargo fiyatları
çin istanbul uçak kargo
çin hızlı kargo
çin hava kargo takip
çin hava kargo fiyatları
çin hava kargo
çin express kargo
çin deniz kargo