Çin Kargo Firmaları

Çin Kargo Firmaları Hakkında Bizden Yardım Alabilirsiniz 0 554 173 0000

Çin Kargo Firmaları denince şu sorular akla gelmektedir. Çin kargo fiyat , Çin  kargo fiyatları , Çin kargo ücreti . Çin uçak kargo fiyatları , Çin Türkiye kargo fiyatları . Çin  istanbul uçak kargo fiyatları , Çin  nakliye konteyner fiyatları , Çin Türkiye kargo firmaları.

Çin Kargo Firmaları konusunda ayrıca şunları sağlamaktayız. Çin Türkiye kargo süresi , Çin Türkiye kargo ücreti , Çin ucuz hava kargo , Çin uçak kargo fiyat Çin den gelen kargoÇinden hava kargoÇinden hızlı kargoÇin den kargo.

Çin kargo  ilgili ayrıntılar için Bu doğrultuda info@ucakkargo.gen.tr adresine e-posta atmanız yeterlidir. Whats app hattımız +90 554 173 0000 nolu telefondan da bizlere ulaşabilirsiniz.

Çin Uçak Kargo Firmaları

Çin’e veya Çin’den aktarmasız uçak kargo yada hava kargo hizmeti veren tek havayolu Türk Hava Yolları Kargo. THY Çin kargo yanısıra Katar Havayolları, Azerbaycan Havayolları Silkway, Emirates Havayolları . Suudi Arabistan Havayolları , Mahan Havayolları, Kore Havayolları , Etihad Havayolları ve Türkmenistan Havayolları .

Çin’den Türkiye’ye kargo veya Türkiye’den Çin’e kargo taşıması yapmaktadırlar.

Thy Kargo Çin servisi olarak , Şangay ,  Pekin  , Guanzu ve Hong Kong’a direk kargo taşıyabilmektedir.

THY Kargo Çin fiyatları direk uçuş olduğu için diğer Çin hava kargo firmalarına göre daha yüksek olmakla birlikte en iyi servistir.

Çin Uçak Kargo Fiyatları

Çin kargo taşımalarında en yoğun uçulan nokta İstanbul’dur. THY Kargo Çin fiyatları direk uçuş olduğu için diğer Çin hava kargo firmalarına göre daha yüksek olmakla birlikte en iyi servistir.

Çin’den İstanbul’a uçuşlar yoğun olduğu için Çin uçak kargo fiyatları içerisinde en uygun olanları İstanbul varışlı olanlardır.

Çin’den Ankara , Adana , İzmir , Gaziantep ve Antalya’ya genelde en iyi servisi ve fiyatı THY kargo vermektedir. Çin kargonuz büyük ise kargoyu İstanbul’a kadar getirip gümrükten çekmenizi tavsiye ederiz. İstanbul’da gümrük işlemi yapılıp iç nakliye ile diğer şehirlere kargoyu çekebilirsiniz.

Çin Deniz Kargo Firmaları

Çin’in her limanından Türkiye’ye 30-45 gün arasında süren transit sürelerde Çin Denizyolu kargo servisleri mevcut. Hem parsiyel hemde full konteyner hizmeti verilmektedir.

Çin deniz kargo  ilgili ayrıntılar için Bu doğrultuda info@ucakkargo.gen.tr adresine e-posta atmanız yeterlidir. Whats app hattımız +90 554 173 0000 nolu telefondan da bizlere ulaşabilirsiniz.

Çin Kargo Firmaları çin istanbul uçak kargo fiyatları çin kargo çin kargo firmaları çin kargo fiyat çin kargo fiyatları
Çin Kargo Firmaları , Çin Uçak Kargo , çin deniz kargo çin express kargo çin hava kargo çin hava kargo fiyatları çin hava kargo takip . Çin havayolu kargo . çin havayolu kargo takip . çin hızlı kargo çin istanbul uçak kargo