Aynı Gün Uçak Kargo 0554 173 0000

Aynı gün uçak kargo bir tık uzaklıkta telefonun ucunda 0 554 173 0000

Aynı gün uçak kargo, evraklar, dokümanlar , makina parçaları, numuneler,  elbiseler , hediyeler ve kısacası acil gönderileri aynı gün uçak kargo ile o şehrin havalimanında yapıyoruz.

Aynı gün uçak kargo olarak THY yurtiçi uçak kargo hizmetini kullanıyoruz. Bu doğrultuda İstanbul’dan özellikle tüm Türkiye’ye yurtiçi uçak kargo gönderileri konusunda en azından ücretsiz danışmanlık yapmayı hedeflemekteyiz.

THY yurtiçi uçak kargo, yurtiçi uçak kargo fiyatları , yurtiçi uçak kargo sorgulama , yurtiçi uçak kargo takip ve en önemlisi yurtiçi kargo uçak saatleri konusunda bizden bilgi alabilirsiniz.

Aynı gün yurt içi uçak kargo hizmeti

Yurt içinde kargo uçuşları olmamakla birlikte, yurt içi gönderiler tarifeli yolcu uçaklarına yüklenmektedir. Yolcu uçaklarının kapasiteleri gittikçe artmaktadır. Hemen hemen bütün kargolar taşınabilmektedir.

Gönderiler uçuştan en az 2 saat 120 dakika önce uçuşa hazır edilmelidir. Bu süre içerisinde teslim edilmez ise bir sonraki uçağa teslim edilmektedir.

Uçak vardıktan hemen sonra gönderiler kargo teslim noktasına çekilir. Bu süreç gönderinin muhteviyatına göre 30 – 60 dakika arasında olabilmektedir.

Kargoları teslim edilirken kimin alacağı belirtiliyor. Teslim alacak kişi kimliği ile firma adına ise ilgili firma tarafından yetkili kılındığına dair ilmek için hangi antetli kağıda yazılmış bir yazı gerekmektedir.

Yurt içi uçakla kedi köpek gibi evcil hayvan da taşınabilmektedir. THY yurtiçi uçak kargo ile bozulabilir kargolar da taşınabilmektedir.

Gönderinizi içeriğine uygun nitelik ve büyüklükte ambalaj ve paket içerisinde teslim etmeniz gerekmektedir.

 

Aynı gün uçak kargo firmaları

Türkiye’de uçulan 55 şehre 24 saat kesintisiz en hızlı yurt içi kargo hizmeti sunulmaktadır. Kargo veya gönderiniz havalimanından havalimanına verilen bu hizmet ile kargolarınız, zarflarınız; ilk tarifeli sefer ile varış noktasına iletilmektedir. Uçağın varışına istinaden gönderi alıcıya teslim edilir.

Aynı gün uçak kargo fiyatları

Yurt içi kargo ödemesi peşin yapılmakta olup karşı ödeme yoktur.

Gönderilerinin paketlemesi uçuşa uygun olmalıdır. Paketlemesi uygun olduğunda gıda veya taze meyve sebze de taşınabilmektedir.

Yurt içi kargo gönderiminde taşınacak ürünün ebatları , ölçüleri ve muhteviyatı önem taşır. Fiyat tamamen bu doğrultuda oluşur.

İç hat kargo gönderilerinde , kargonun cinsi, ağırlığı ve ebatları fiyatlandırmayı etkilemektedir. Lütfen bu bilgilerle fiyat alınız.

Yurtiçi Uçak kargo için bizimle temasa geçebilirsiniz. 0 554 173 00 00 telefon hattımız ve e-posta adresimiz info@ucakkargo.gen.tr

Aynı Gün Uçak Kargo | Gün İçi Uçak Kargo | Yurtiçi Uçak Kargo | THY Uçak Kargo | Uçak Kargo Fiyatları | Uçak Kargo Firmaları
Aynı Gün Uçak Kargo | Gün İçi Uçak Kargo | Yurtiçi Uçak Kargo | THY Uçak Kargo | Uçak Kargo Fiyatları | Uçak Kargo Firmaları