Amerikaya Kargo 0 554 173 0000

Amerikaya Kargo Göndermek Hakkında Her Türlü Bilgi için 0554 173 0000

Amerikaya Kargo göndermede en çok sorulan sorular , Amerika kargo ücreti , Amerika kargo fiyatları , Amerika kargo gümrükAmerika kargo süresi , adres teslim mi yoksa havalimanı teslim mi?

Amerikaya Kargo göndereceklerin firma olma zorunluluğu yoktur.  Kurumsal veya Bireysel gönderiler de yapılabilir. Kendi imal ettiğiniz ürünleri , hediyelerinizi , kişisel eşyalarınızı hatta küçük ticari taşımalarınızı fatura olmadan proforma hazırlayarak Amerika’ya gönderebilirsiniz.

Amerika kargo firmaları

Türk Hava Yolları, Amerika’ya aktarmasız uçan tek havayoludur. Diğer Avrupalı havayolları ile aktarmalı taşımalar mümkündür. THY Kargonun aynı zamanda kargo uçuşları da mevcuttur.

THY Amerika Kargo

Thy Amerika uçuş noktaları

Atlanta , Boston , Şikago , Huston ,San Francisco , New York , Miami , Washington

Amerika’nın diğer bölgelerine kamyon aktarma servisler de vardır.

 

Amerika kargo fiyatları

Turkish cargonun lider olduğu pazarda yine de fiyat performans olarak baktığımızda THY Amerika uçak kargo fiyatları rekabetçidir.

 

Amerika’ya posta yoluyla kargo göndermek

Buna daha çok Amerika’ya posta yoluyla kargo gönderimi denmektedir. Minimumdan kargodan toplamda 150 kilogram ve fatura değeri 7500 avroyu geçmeyen gönderilerinizi proforma hazırlayarak, gümrük yapmadan yada ETGB’li ( İhracatta Posta ve Hızlı Kargo Taşıyıcıları tarafından elektronik ortamda düzenlenen bir beyandır. Dolaylı temsil yoluyla 150kg ve 7500 EUR değere kadar ihracat gönderileri için ETGB‘li Hızlı İhracat hizmeti verilmektedir.) gönderim yapabilirsiniz.

Amerika’ya proforma veya fatura ile kargo göndermek mümkündür. Firmamız bireysel ve kurumsal firmalara her türlü desteği vermeye hazırdır.

Alternatif seçeneklerimiz ile Amerika kargo gönderilerinizde kesinlikle Amerika kargo fiyatlarımızı sormalısınız.

Kargolarınızı en uygun zamanda, en uygun seçenekleri sunarak yerine ulaştırıyoruz.

 

Amerika’ya posta yoluyla mı yoksa ihracat mı yapmak daha uygundur?

Pakistan’ya posta yoluyla gönderi demek kapıdan – kapıya hizmet demektir. Alıcı varış noktasında olası vergi ve gümrük masraflarını karşılamak durumundadır. İsterse bu sorumluluğu gönderici de alabilir.

Posta yoluyla kargo gönderimi daha çok küçük ölçekli taşımalar için uygundur. Gümrük masrafı olmadığı gibi varış noktasında da kargolar alıcının kapısına kadar teslim edilmektedir.

Bir sınıflandırma yapmak gerekirse

1 – 75kg arası kesinlikle posta yoluyla yapılmasını öneririm. Servis süreleri 2 günden başlamakla bilikte toplam maliyet ihracata göre daha az olacaktır.

100- 150kg üzeri gönderiler gönderilecek ülkeye göre ve aciliyetine  göre hem posta yoluyla hemde ihracat olarak düşünülebilir.

Amerika Uçak Kargo İletişim

 

Amerika Uçak Kargo hakkında bilgi almak için 0554 173 0000 nolu telefondan bizlere ulaşabilir veya kargo detaylarınızla birlikte (tonaj, ölçüler, mal cinsi vs.) info@ucakkargo.gen.tr eposta adresinden fiyat talebinde bulunabilirsiniz

Size Yardımcı Olmamızı Kolaylaştıracak Kargo Detayları

  • Nereden / Nereye ( hangi şehirden hangi şehire )
  • Ağırlık ( kaç kap kaç kilo. Parça başı 30kilogramı geçen kargoların bilgisi verilmelidirr.)
  • Ölçüler ( en , boy , yükseklik olarak.. Ölçüler önemlidir. Uzunluk 300cm den fazla ve 150 cm yüksek kargolar için uyarmalısınız )
  • Malın Cinsi ( taşınacak kargonun muhteviyatı . tehlikeli madde olup olmadığı , özel bir hizmet gerektirip gerektirmediği. Özel kargo taşımacılığı için ihracat / hava kargo önerilir)
  • Kargonun Hazır Olacağı Tarih
  • Gıda taşınacaksa, gıda sertifikası
  • Kimyasal taşınacaksa MSDS

Amerika Uçak Kargo Sorgulamaları

Kargo , kargo ücreti , kargo firmaları , kargo fiyatları ,kargo gönderimi , kargo takip , kargo uçağı , kargo fiyat ,kargo gümrük , kargo süresi , kargo gönderme , kargo adres , kargo uçakları .

Amerika Türkiye arası kargo ücretleri , Amerika Türkiye arası kargo , Kargo şirketleri ,Amerika’dan kargo , Amerika’ya en ucuz kargo , express kargo , kargo fiyatı , kargo fiyat ,kargo fiyatı .

Amerika Türkiye kargo fiyatları , kargo göndermek , kargo gönderimi , kargo göndermek ne kadar , kargo gönderi ücreti .

Kargo gümrük , gemi kargo , gemiyle kargo , kargo hesaplama , kargo helikopteri , hava kargo , hızlı kargo , hangi kargo , Türkiye kargo hesaplama , İstanbul kargo ücretleri , İstanbul kargo .

Amerika’dan gemi ile kargo , kargo kaç para , kargo kaç lira , kargo ne kadar , kargo ne kadar tutar , kargo ne kadar , kargo ne kadara gider , mng Amerika kargo , kargo nasıl gönderilir , kargo nasıl yollanır .

Türkiye’den Amerika kargo ne kadar , kargo parası , kargo sirketleri , kargo sorgulama , Türkiye kargo süresi , kargo şirketleri , Kargo şirketi

Kargo şirketi Amerika , kargo takibi , ucuz kargo , uçak kargo , kargo ücreti hesaplama , kargo ücret , kargo ücreti , kargo vergi , kargo yollamak , kargo yollama , yiyecek kargo , Türkiye’ye kargo , Amerika’dan Türkiye’ye kargo fiyatı

Amerikaya Kargo | Amerikaya Uçak Kargo | Amerika Uçak Kargo Fiyatları | Amerika Kargo Fiyatları | Amerika Kargo Firmaları
Amerikaya Kargo | Amerikaya Uçak Kargo | Amerika Uçak Kargo Fiyatları | Amerika Kargo Fiyatları | Amerika Kargo Firmaları