Almanya Kargo

Almanya Kargo Hakkında Her Şey 0 554 173 0000

Almanya Kargo Türkiye’den en yoğun numune gönderilerinin , ihracatın ve kargo taşımalarının yapıldığı ülkedir Almanya. En sıkı bağlarımızın , vatandaşlarımızın yaşadığı ülkedir Almanya.

Alman kargo firmaları bağlamında çok büyük talep bulunmaktadır. Almanya’nın uyguladığı Gümrük muafiyetleri sebebiyle bu talep gittikçe artmaktadır.

Uçak Kargo hakkında bilgi almak için 0 554 173 0000 nolu telefondan bizlere ulaşabilir veya kargo detaylarınız ile birlikte (tonaj, ölçüler, mal cinsi vs.) info@ucakkargo.gen.tr e-posta adresinden fiyat talebinde bulunabilirsiniz

Almanya Uçak Kargo Firmaları

Almanya Uçak Kargo Firmaları ; Bu kargo talepleri doğrultusunda Türk Hava Yolları başta olmak üzere Türkiye’nin bir çok yerinden Almanya’ya karşılıklı uçuşlar düzenlenmektedir.

Türk Şirketlerinin ve Lufthansa’nın kargo uçakları da hizmet vermektedir. Almanya aynı zamanda diğer Avrupa ülkelerine kargo bağlamında köprü görevi görmektedir.

Almanya Uçak Kargo Fiyatları

Almanya Uçak Kargo Fiyatları ; Almanya Numune gönderilerinde 20-30 euro yu geçmeyen gönderiler her hangi bir kısıtlamayla karşılaşmadan taşınabilmektedir. Yapılan gönderilerin içeriğinde aynı üründen 2-3 adetten fazlası olamamalıdır.Aksi takdirde ticari eşya hüviyetine kavuşacak ve belli bir Gümrük ve vergi masrafı oluşacaktır.

Almanya’ya yapılan ihracatlarda da resmi fatura, çeki listesinin yanı sıra EUR1 veya ATR evrağı düzenlemek Alman gümrüğünde kolaylık sağlamaktadır.

Almanya’ya veya başka bir ülkeye ihtacat yapmak isteyen bir firma Türkiye’dei bir ihracat birliğine kayıt yaptırmalı ve bir gümrükçü vasıtasıyla işlemlerini takip edebilir.

Almanya’ya uçuş sayısının fazla olması , fiyat avantajı yaratmaktadır. Kargo uçakları büyük kargoların da sorunsuzca taşınmasını sağlamaktadır. İstanbul Sabiha Gökçen havalimanından yapılan uçuşlarda neredeyse yarı yarıya navlunlardan yararlanılabilmektedir.

Uçaklardaki boş kapasite bulunduğunda anlık spot fiyatlar talep edilebilmekte ve hem ihractaçıya hem de alıcıya avantaj yaratmaktadır.

Almanya kargo taşımalarında sorunsuz işlem yapılabilmesi için gönderici alıcı bilgilerinin , İletişim detaylarının eksiksiz belirtilmesinde fayda vardır. Kargonun muhteviyatı gereği  evrakların tam olarak hazırlanması önemlidir.

Olası yanlış düzenlemelerde konsolosluk yazıları gerekebilir.

Almanya kargo gönderilerinde taklit ürünlerden uzak durulmalıdır. Almanya başta olmak üzere tüm Avrupa birliği ülkeleri bu konuda sıkıdır ama Almanya bu konuda çok hassastır. Piyasa da marka olarak adlandırılan imitasyon ürünlerin tespitinde imha edilmekte ve göndericiler cezai işlem yapılabilmektedir.

Bu tür ürünlere en çok numune gönderilerinde rastlanmaktadır. Çünkü proforma fatura ile çıkış yapılan bu ürünlerde Türkiye çıkışı Gümrük kontrolü biraz zayıf kalmaktadır.

Almanya kargo çalışmalarını deneyimli ve uzman ekiplerle yapmanızı , danışmanlık hizmeti almanızı öneririz. Çünkü ihracat her türlü üretici için firmanın geleceğini olumlu etkileyecek bir unsurdur. Doğru altyapı ve profesyonel bir ekip anlayışıyla kazanımlarınız atacaktır.

Almanya Kargo | Uçak Kargo Almanya | Almanya Uçak Kargo | Almanya Uçak Kargo Firmaları | Almanya Uçak Kargo Fiyatları | Almanya Acil Kargo | Express Kargo
Uçak kargo Almanya , Türkiye Almanya veya Almanya Türkiye arası uçak kargo ve uçak kargo gönderileri konusunda uzmanlaşmış ekibimiz tarafında yürütülmektedir. Almanya Uçak Kargo ;güvenli, hızlı ve en uygun fiyatlara taşımaktadır. 30 yıllık Almanya hava kargo tecrübemizle hizmetinizdeyiz.